Trwa ładowanie...

Za darmo: Targi Wiedzy Konsumenckiej

Jak się zachować, kiedy źle potraktowano nas w sklepie, wykonawca mebli kuchennych wziął zaliczkę i zniknął, a sprzedawca nie chce przyjąć reklamacji butów? Mamy prawo wiedzieć!

Za darmo: Targi Wiedzy Konsumenckiej
d7lsj66
d7lsj66

W związku z obchodzonym w marcu Światowym Dniem Praw Konsumenta Centrum Handlowe Wola Park wraz ze Stowarzyszeniem Konsumentów Polskich zaprasza w sobotę 17 marca w godz. 12.00 - 20.00 na Targi Wiedzy Konsumenckiej.

Czy umowa na ubezpieczenie, kredyt, dostawę energii lub Internetu jest korzystna? Czy wiemy, co podpisujemy i jak uniknąć niekorzystnych zapisów? Czy mamy pewność, jak się zachować, kiedy źle potraktowano nas w sklepie, wykonawca mebli kuchennych wziął zaliczkę i zniknął, a sprzedawca nie chce przyjąć reklamacji butów bądź cieknącego czajnika elektrycznego? I czy wiemy, do kogo zwrócić się w razie problemów?

Na te wszystkie pytania będzie można uzyskać kompetentne odpowiedzi. Wystarczy 17 marca przyjść do Centrum Handlowego Wola Park, gdzie spotkamy ekspertów z niemal wszystkich organizacji i instytucji zajmujących się ochroną konsumentów w Polsce. Będziemy gościć m.in. – Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Warszawie, Rzecznika Ubezpieczonych oraz przedstawicieli: Urzędu Komunikacji Elektronicznych, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Urzędu Regulacji Energetyki, Stowarzyszenia Konsumentów Polskich, Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Warszawie, Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – związku pracodawców, Europejskiego Centrum Konsumenckiego, Stowarzyszenia Konsumentów Polskich – Dobra Umowa.

Wszelkie szczegóły znajdziemy TUTAJ .

d7lsj66
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7lsj66
Więcej tematów