Trwa ładowanie...

Za darmo: potańcówka swingowa w Skwerze [WIDEO]

Odbędą się też bezpłatne warsztaty podstaw Charlestona

Za darmo: potańcówka swingowa w Skwerze [WIDEO]
d294ep7
d294ep7

Kolejna edycja potancówki Swing w Skwerze już w sobotę 8 listopada! Tym razem impreza odbędzie się pod znakiem radosnego, swingowego, solowego tańca lat dwudziestych! Tuż po rozpoczęciu imprezy, Studio Tańca Swingowego SWINGOUT.PL zaprasza na bezpłatne warsztaty podstaw Charlestona, które poprowadzą założyciele i instruktorzy studia - Katarzyna Dybowska i Michał Oblaciński. Start warsztatów o godzinie 20:30. Wstęp wolny!

Już od ponad roku, raz w miesiącu w Skwerze - Filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny - spotykają się miłośnicy swingowych tańców Lindy Hop, Charleston i Authentic Jazz, Collegiate Shag, Balboa, stepowania, a także muzyki swingowej oraz mody z początku ubiegłego stulecia.

Potancówki Swing w Skwerze to dosko*nała okazja, aby na własne oczy zobaczyć, jak w latach dwudziestych i trzydziestych bawiły się sale taneczne amerykańskich klubów i jakie formy taneczne królowały wówczas na parkietach*. To również niezapomniany, niesamowity klimat, życzliwość, uśmiech i chęć dzielenia się naszą pasją z wszystkimi, którzy ciekawi są, jak tańczyło się 80-90 lat temu w erze legendarnych big bandów i nowoorleańskich wirtuozów. Chcecie zobaczyć, czemu poświęciliśmy swoje życie i wolny czas? Już 8 listopada zapraszamy na drugą stronę lustra!

d294ep7

Kiedy: sobota, 8 listopada 2014 r., start: 20:00, warsztaty tańca: 20:30
Gdzie: Skwer - Filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny, ul. Krakowskie Przedmieście 60a, poziom -1

WSTĘP WOLNY

Zobaczcie też film „I Charleston Warsaw", który zajął trzecie miejsce podczas szóstej edycji festiwalu Jazz Dance Film Fest w Seattle!

d294ep7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d294ep7
Więcej tematów