Trwa ładowanie...

Za darmo: Otwórz drzwi do Izraela. Nowa wystawa w Soho Factory

Instalacja eksponuje izraelską technologię oraz kreatywność, pozwalając zwiedzającym odkryć Izrael, jakiego wcześniej nie znali.

Za darmo: Otwórz drzwi do Izraela. Nowa wystawa w Soho Factory
d1gv2yr
d1gv2yr

Zajrzyj do izraelskiej lodówki, rozegraj na plaży set w matkot i wciel się w rolę DJ’a na jednej z popularnych izraelskich imprez. 12 marca do Warszawy przyjeżdża niezwykła multimedialna instalacja Open a Door To Israel. Przez 10 dni w Soho Factory będzie można zobaczyć pełne oblicze Izraela, pokazujące przełomowe rozwiązania technologiczne i tętniące życiem społeczeństwo. Wstęp bezpłatny.

W dniach 12-20 marca 2016 r. Ambasada Izraela w Warszawie zaprasza do Soho Factory na warszawskiej Pradze, na multimedialną instalację Open a Door To Israel – wyjątkowe i interaktywne doświadczenie, przedstawiające dziedzictwo Izraela w nowatorski i niespotykany dotąd sposób. Instalacja eksponuje izraelską technologię oraz kreatywność, pozwalając zwiedzającym odkryć Izrael, jakiego wcześniej nie znali.

Projekt składa się z dwóch części: interaktywnych drzwi oraz multimedialnego show. Pierwsza część ekspozycji, skonstruowana z 9 ogromnych ekranów, zamkniętych w interaktywnych drzwiach, zachęca do zaskakującej podróży odkrywającej pulsujące życie Izraela i twórczą energię jego mieszkańców. Instalacja przedstawia wartości, które stanowią DNA współczesnego izraelskiego społeczeństwa, a do każdej z nich jest przyporządkowany inny kolor: czerwony – doznania, zielony – przedsięwzięcia, morski – nauka, błękitny – nadzieja, różowy – interakcja, pomarańczowy – zaangażowanie, fioletowy – działanie, granatowy – rodzina, brązowy – dziedzictwo. Odwiedzający będą mieli możliwość zajrzenia do wnętrza firm zajmujących się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, przeżycia ważnych momentów z życia izraelskich rodzin, zagrania w matkot, czyli popularne w Izraelu rakietki plażowe, czy zostania DJ’em na jednej ze słynnych izraelskich imprez.

– Multimedialna ekspozycja płynnie przenosi uczestników tej niezwykłej wyprawy z izraelskiego świata pełnego przełomowych technologii zmieniających życie, do opowieści o dziedzictwie kulturowym tego kraju – mówi Anna Azari, Ambasador Izraela w Polsce.

d1gv2yr

Na koniec zwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w multimedialnym show z udziałem robota wyposażonego w pneumatyczne ramię, który pokaże kraj Bliskiego Wschodu tętniący życiem, nasycony kolorami, twórczy i ekscytujący, pełen innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Podczas 9-minutowego seansu, na ekranie o szerokości 12 metrów, widzom zostanie zaprezentowane wszystko, z czego Izrael jest dumny.

Multimedialna instalacja w ramach europejskiego tournée odwiedzi tylko 4 europejskie stolice: Rzym, Warszawę, Paryż i Moskwę. Polska została więc pod tym względem bardzo wyróżniona. W działania promocyjne wokół wydarzenia osobiście zaangażowała się Anna Azari, Ambasador Izraela w Polsce. Patronat nad ekspozycją objął Urząd m.st. Warszawy.

W Warszawie instalacja zagości w dniach 12-20 marca 2016 r. w Soho Factory, w hali nr 16, przy ul. Mińskiej 25. Instalacja będzie czynna od pn.-czw. w godz. 9:00-16:00 i od pt.-ndz. w godz. 10:00-20:00. Wstęp wolny.

d1gv2yr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gv2yr
Więcej tematów