Trwa ładowanie...

Za darmo: Ostatnie spotkanie w ramach Praga Lab

Projekt skierowany jest do młodzieży (13-18 lat) zainteresowanej multimediami

Za darmo: Ostatnie spotkanie w ramach Praga Lab
d2hyow1
d2hyow1

Praga Lab to cykl spotkań z fotografią, filmem, dźwiękiem i archiwaliami. W wakacje grupa animatorów i twórców razem z młodymi mieszkańcami Warszawy tworzy multimedialne opowieści o Pradze. W programie znalazły się cztery spotkania, każde dotyczy innej formy wyrazu: fotografii, animacji poklatkowej, fotokastowi i remiksowi. Projekt skierowany został do młodzieży (13-18 lat) zainteresowanej multimediami.

Ostatnie warsztaty, które odbędą się w dniach 23-26 sierpnia, będą wyjątkowe. Warsztatowicze zajmą się na nich tym, co już istnieje (filmy, fotografie, dźwięki) i będą je przetwarzać. Remiks bowiem to robienie czegoś z rzeczy, które już istnieją, lub raczej nadawanie nowego znaczenia temu, co już znane. Na sierpniowych zostaną wzięte na warsztat nagrania video, zdjęcia czy rejestracje rozmów dotyczących Pragi.

Jeżeli chcecie wziąć udział w tych zajęciach, przejrzyjcie domowe archiwum. Wszystko może się przydać! Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 18 sierpnia. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego .

d2hyow1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hyow1
Więcej tematów