Trwa ładowanie...

Za darmo: Koncerty Jazzowe w Podziemiach Skweru Hovera

Troje znanych muzyków we wspólnym koncercie

Za darmo: Koncerty Jazzowe w Podziemiach Skweru Hovera
d1z8c9e
d1z8c9e

Dominika Wanię, Saskię Giorgini i Aljosa Jurinica będziemy mogli posłuchać na koncercie w Klubie Konkursowym w podziemiach Skweru Hoovera. Wstęp na występ wolny

Dominik Wania to młody lecz już bardzo uznany pianista. Muzyki uczył się m.in. na wydziale jazzowym New England Conservatory of Music w Bostonie (USA). Brał udział w wielu kursach mistrzowskich z dziedziny muzyki poważnej i jazzu. W 2010 roku wystąpił w Warszawie podczas festiwalu "Chopin i jego Europa". W czerwcu 2013 roku wydał autorski, debiutancki album artysty w trio, zatytułowany "Ravel" (jazzowe opracowanie miniatury fortepianowej "Miroirs" Maurice'a Ravela). Na koncie ma trzy nominacje do Fryderyków.

Saskia Giorgini, pół Holenderka, pół Włoszka, to wyjątkowej urody pianistka, brała udział w wielu konkursach chopinowskich. Pochodzący z Zagrzebia Aljosa Jurinic to laureat wielu międzynarodowych konkursów pianistycznych w Chorwacji, Rosji i we Włoszech. Finalista Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Darmstadt (2009). Koncertuje jako solista i kameralista.

Klub Konkursowy
Wtorek, 6. 10., godz. 20.00
Podziemia Skweru Hoovera
ul. Krakowskie Przedmieście 60A

d1z8c9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z8c9e
Więcej tematów