Trwa ładowanie...

Za darmo: Dziecięcy Pchli Targ!

Macie niepotrzebne zabawki lub ubranka? Czas się ich pozbyć. Można przy tym zarobić parę złotych

Za darmo: Dziecięcy Pchli Targ!
d47gxdq
d47gxdq

W przeddzień Dnia Dziecka, na polanie przy ulicy Magicznej (teren Smacznego Targu), w godzinach 11:00-16:00 odbędzie się Dziecięcy Pchli Targ. Będzie można na nim sprzedać, wymienić oraz kupić używane zabawki, akcesoria dziecięce, rowerki lub ubranka.

Wstęp zarówno dla sprzedających, jak i kupujących - wolny. Jeśli chcecie sprzedać/wymienić rzeczy po swoich dzieciach, należy przesłać zgłoszenie drogą elektroniczną do 30 maja (piątek) do godziny 15.00. Warunkiem udziału w Targu jest odesłanie wypełnionej ankiety oraz akceptacja regulaminu. Ankietę oraz regulamin otrzymacie w e-mailu zwrotnym.
Ilość stoisk jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, warto więc się pospieszyć. Adres do zgłoszeń dzieciecypchlitarg@gmail.com.

Kupujący za to mogą po prostu wpaść i po prostu skorzystać z "pchlej" oferty. Organizatorzy przekonują, że stosowanie używanych zabawek i ubrań jest zdrowsze niż nowych. Jak wyjaśniają, skóra dziecka jest 4 razy cieńsza niż osoby dorosłej, a układ odpornościowy jest jeszcze w fazie rozwoju. Nowe ubranka dopiero po szesnastym praniu pozbawione są trucizn, którymi zabijane są szkodniki bawełny. Dlatego radzą też używanie rzeczy ekologicznych, czyli... używanych.

Dziecięcy Pchli Targ
Ul. Magiczna, Białołęka
Sobota, godz. 11:00 - 16:00
Strona wydarzenia

d47gxdq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47gxdq
Więcej tematów