Trwa ładowanie...

XI Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej. Startują zgłoszenia

Konkurs XI Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej ma na celu wyróżnienie najlepszych stołecznych animatorów i edukatorów oraz realizowanych przez nich projektów. Organizowany jest przez miasto Warszawa. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca.

XI Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej. Startują zgłoszeniaŹródło: Urząd m.st. Warszawa
d1rxdbp
d1rxdbp

- O nagrodę mogą ubiegać się autorzy programów lub projektów kulturalnych zrealizowanych w instytucji kultury, szkole, przedszkolu lub placówce edukacji pozaszkolnej, na uczelni wyższej, ale także organizacje pozarządowe, firmy lub osoby fizyczne. Konkurs dotyczy projektów, których realizacja zakończyła się do 30 czerwca danego roku – poinformował stołeczny ratusz.

Wśród laureatów poprzednich edycji Nagrody są m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Narodowe, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Dom Kultury Praga, Bemowskie Centrum Kultury i Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego.

Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej zostanie przyznana już po raz 11. Z roku na rok konkurs cieszy się rosnącą popularnością. Laureaci z ubiegłych lat wymieniają to wyróżnienie wśród swoich znaczących osiągnięć. Najważniejsze są efekty ich działań: w teatrach, muzeach, domach kultury, bibliotekach, szkołach, organizacjach pozarządowych i innych miejscach realizowane są jakościowe projekty i programy edukacji kulturalnej.

Zgłoszenia do XI Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej można składać do 30 czerwca. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem: konkurs2020.edukacjakulturalna.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1rxdbp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rxdbp
Więcej tematów