Trwa ładowanie...

Wymienialnia Książek i Bukklub w Ogrodzie Krasińskich

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wystarczy przynieść ze sobą ksiażkę

Wymienialnia Książek i Bukklub w Ogrodzie Krasińskich
d30nlih
d30nlih

W sobotę 14 czerwca w godzinach 15:00-18:00 po raz kolejny odbędzie się cykliczna Wymienialnia Książek. Tym razem nietypowo, bo w Ogrodzie Krasińskich, w ramach imprezy czytelniczej Imieniny Jana Kochanowskiego organizowanej przez Bibliotekę Narodową.

Warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie książki i zrobienie specjalnej dedykacji dla jej następnego czytelnika. W zamian można zabrać inną książkę do domu. Na wydarzenie wstęp wolny.

Wybór książek jest całkiem spory - od klasyków literatury, książek historycznych i poezji poprzez romanse i poradniki, encyklopedie, podręczniki, po literaturę dziecięcą i młodzieżową. Książki polskie i zagraniczne, wydania nowe, PRL-owskie i przedwojenne - każdy znajdzie coś interesującego. W tym miesiącu czekają na wymianę m.in. książki: Miłosza, Kafki, Chmielewskiej.

Pamiętajcie, że wymieniając książki, dajemy im nowe życie. Dzięki naszej akcji te z nich, które nie przypadły nam do gustu, nie umrą zapomniane i zakurzone, gdzieś na najwyższej półce domowej biblioteczki, ale trafią w nowe ręce, dając radość i realizując swoje przeznaczenie.

d30nlih

Wymienialnia Książek jest są częścią programu KULTURA NA WYNOS galerii Kordegarda . To cykl działań, które promują wolną kulturę i aktywność artystyczną poza galeryjnymi murami.

Również w sobotę w tym samym miejscu o godz. 13:00 odbędzie się Bukklub - czyli Dyskusyjny Klub Książkowy. Omawiana książka: „Zanim dopadnie nas czas” – Jennifer Egan.

d30nlih
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30nlih
Więcej tematów