Trwa ładowanie...

Wtargnęli na murawę. Dostaną po 3 lata? (wideo)

Popełnili przestępstwo opisane w Ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych

Wtargnęli na murawę. Dostaną po 3 lata? (wideo)
d4ivkyz
d4ivkyz

Podczas wczorajszej kompromitacji organizatorów meczu Polska - Anglia mieliśmy też powód do śmiechu. Dwaj kibice wtargnęli na boisko i "przetestowali" mokrą murawę Stadionu Narodowego. Mimo, że dostali wielkie brawa i zostali bohaterami internetu, mogą za tę zabawę słono zapłacić. Obaj złamali prawo. Popełnili przestępstwo opisane w Ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych. Grozi za nie nawet do trzech lat więzienia!

Co naprawdę zrobili złego, widziała cała Polska. Pan w chustce na głowie wybiegł na murawę stadionu i stanął w bramce. Prawdopodobnie bronił honoru Narodowego Centrum Sportu. Gdy rzucili się na niego ochroniarze, przebiegł przez całe boisko i rzucił się na murawę. Dopiero wtedy zatrzymała go ochrona.

Drugi bohater dokonał niesamowitej akcji, godnej Messiego: okiwał i upokorzył zawodnika przeciwnej drużyny, czyli ochrony boiska. Mundurowy padł na murawę boiska jak kłoda i tak zostanie zapamiętany po wieki.

Obaj kibice zostali natychmiast obwołani bohaterami wczorajszego meczu. Po zatrzymaniu przez ochronę zostali przekazani mundurowym. Odpowiedzą teraz za wtargnięcie na murawę - powiedział rzecznik stołecznej policji, asp. Mariusz Mrozek. Grozi im nawet do trzech lat więzienia!

d4ivkyz

Na Facebooku powstała specjalna strona "Uwolnić Bohaterów Basenu Narodowego". Możemy na niej przeczytać m.in.:

Żeby nie było tak tragicznie dwóch śmiałków - niczym Husaria, postanowiło ratować honor naszego narodu chociaż na chwilę pokazując pozytywną stronę naszego kraju! I jak się to skończyło? Grozi im DO 3 LAT WIĘZIENIA! Uwolnić Bohaterów Basenu Narodowego! Dać im lożę VIP dożywotnio na wszystkie mecze reprezentacji i podziękować za te półtorej minuty szczerej radości!

Mamy znakomity materiał filmowy z tego wydarzenia (znaleźliśmy go w sieci). Zobaczcie wczorajszych bohaterów!

d4ivkyz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ivkyz
Więcej tematów