Trwa ładowanie...

Wilanów zaprasza na Nordic Walking

"Wyjmijcie z szaf kijki i przyjdźcie do nas" - zachęca Muzeum Pałac i udostępnia park

Wilanów zaprasza na Nordic Walking
d2jh7ep
d2jh7ep

Moda na nordic walking zagościła u nas na dobre. Nikogo dziś już nie dziwi widok osób spacerujących z charakterystycznymi kijkami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości postanowiliśmy udostępnić park pałacowy do uprawiania nordic walkingu. Wyjmijcie z szaf kijki i przyjdźcie do nas. - zachęca Muzeum Pałac.

Sam Pałac zostanie otwarty już 24 kwietnia i będzie czynny 7 dni w tygodniu. W roku 2013 czas zamknięcia/otwarcia pałacu będzie różnił się od tego, do czego przyzwyczailiśmy się w latach ubiegłych. Tym razem przerwy dostosowane są nie tylko do rytmu prac konserwatorskich i porządkowych, ale wiążą się również z przygotowaniem do wystaw czasowych w pałacu oraz ich demontażem.

Ponadto Muzeum zaprasza na darmowe wycieczki przyrodnicze z przewodnikiem po Ogrodach Wilanowskich. W trakcie spotkań będzie można poznać różnorodność przyrodniczą i krajobrazową ogrodów w Wilanowie, dwoeidzieć się m.in. jakie drzewa rosną w wilanowskich ogrodach i jakie żyją tu zwierzęta. Na każdym spotkaniu dowiemy się też co ciekawego aktualnie dzieje się w przyrodzie. Te spotkania są darmowe (najbliższe odbędzie się 21 kwietnia, w godz. 11.00-12.30), jednak liczba miejsc jest ograniczona - obowiązuje rezerwacja: tel. 22 842 07 95, e-mail: rezerwacja@wilanow-palac.pl. Wszelkie szczegóły znadziemy TUTAJ .

d2jh7ep
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jh7ep
Więcej tematów