Trwa ładowanie...

Warszawskie Dni Rodzinne przez cały weekend

Formuła jest zbliżona do Nocy Muzeów – to weekend, w którym najciekawsze punkty rodzinne otworzą się na warszawskie rodziny, przygotowując darmowe warsztaty, animacje, pokazy oraz moc innych atrakcji

Warszawskie Dni Rodzinne przez cały weekend
d431kl9
d431kl9

Mieszkańcy stolicy nie mogą narzekać na nudę. Oferta miejskich instytucji oraz prywatnych placówek zwiększa się z dnia na dzień, pozostawiając szeroki wachlarz wyboru wszystkim warszawiakom. Szczególnie ważne okazują się propozycje dla rodzin, które wspólnie spędzają czas wolny poza domem. Warszawskie Dni Rodzinne Prudential to projekt przygotowany przez Fundację Zwalcz Nudę, za którym kryje się wyjątkowy weekend mający na celu pokazanie rodzicom, jak ciekawa jest oferta stolicy pod kątem przyjaznych im miejsc.

- Miejsca przeróżnej maści otworzą się dla dzieci i rodziców, w tym kawiarnie, przedszkola, szkoły tańca, placówki organizujące warsztaty kreatywne, techniczne, muzea itd. -* informuje Wawalove.pl Bogusia Chilińska z fundacji Zwalcz Nudę*.

Formuła Dni Rodzinnych jest zbliżona do Nocy Muzeów – to weekend, w którym najciekawsze punkty rodzinne otworzą się na warszawskie rodziny, przygotowując darmowe warsztaty, animacje, pokazy oraz moc innych atrakcji.

d431kl9

Co będzie się działo?

W ramach bezpłatnych zajęć, które odbędą się w dniach 13-15 marca, organizatorzy zapraszają m.in. do Matplanety, która zaprzyjaźni uczestników zajęć z programowaniem i matematyką. Funiversity pomoże odkrywać tajemnice świata biologicznego, chemicznego oraz astrologicznego; w Akademii Szybkiej Nauki dzieci poznają m.in. jak wykonać druk 3D, a lekcje malowania martwej natury pastelami zostaną przeprowadzone przez W Trakcie, Restaurację i Klub Pełen Zajęć. Taniec i muzykę najmłodsi będą mogli poznać dzięki Studiu Art Dance Complex. Na niepowtarzalne eksperymenty chemiczne oraz warsztaty architektoniczne zaprasza Biocultura w ramach Bioculturalnego Zawrotu Głowy. Klubokawiarnia Słowo Daje proponuje warsztaty ze sztuki cyrkowej, a Trio żłobków: Dobre Duszki, Zaczarowany Melonik oraz Magiczna Kraina przygotowały serię różnorodnych animacji w swoich punktach. Fundacja Happy Feet zaprasza na zajęcia taneczno-umuzykalniające do Studia Tańca Spin Freekies. Taniec towarzyski oraz Mom and Baby Dance przybliży Elite
Dance. Helen Doron zaprasza do dziesięciu placówek w różnych dzielnicach
na warsztaty językowe.

Piknik

Aby jeszcze lepiej przyjrzeć się ofercie rodzinnej miasta, fundacja zaprasza na Warszawski Piknik Rodzinny Prudential, który odbędzie się 15 marca 2015 roku w godzinach 11:00-15:00, w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Bielany na ulicy Lindego 20 (przy metrze Wawrzyszew). Będzie tam mnóstwo atrakcji dla dzieci w postaci animacji, warsztatów oraz konkursów z nagrodami. Maluchy obejrzą swoje ulubione edukacyjne programy w „Kinie Przedszkolaka” telewizji MiniMini+, sprawdzą swoją wiedzę i spotkają się z Rybką MiniMini. Dla rodzin spragnionych przygody przewidziano rozmowę ze słynnymi podróżnikami, Klanem Kobusów, właścicielami portalu www.malypodroznik.pl. Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS zaprezentuje specjalną ofertę letniego wypoczynku dla dzieci przy Mega Twisterze, a Stena Line wymaluje dzieciom piękne buźki, gwaratunjąc przy tym zniżki na swoje wyjazdy. ALPINO nauczy uczestników pikniku tworzenia wyjątkowych świątecznych kartek. Degustację przepysznych soków przygotuje firma Poloniak, producent ekologicznych
napojów dla dzieci. Wspólnie z nimi poprowadzimy akcję “Nie wciskamy dzieciom kitu”, która pomaga dokonać wyboru – co kupić, żeby w domu było zdrowo i pysznie. Z każdą kolejną edycją Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential zwiększona zostaje oferta zabaw dla uczestników wydarzenia.

Projekt odbywa się pod Honorowym Patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Więcej informacji na stronie: www.warszawskiednirodzinne.pl.

d431kl9
d431kl9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d431kl9
Więcej tematów