Trwa ładowanie...

"Warszawski Poker Kaczyńskiego". Sztab Trzaskowskiego ujawnia pierwszą kartę

Sztab Trzaskowskiego prowadzi akcję "Warszawski Poker Kaczyńskiego", która ma pokazywać warszawiakom karty, które są w ręku Jarosława Kaczyńskiego. Cezary Tomczyk, poseł PO ujawnił pierwszą kartę, na której jest Dariusz Matecki.

"Warszawski Poker Kaczyńskiego". Sztab Trzaskowskiego ujawnia pierwszą kartęŹródło: Agencja Gazeta, fot: Tomasz Jastrzebowski
d4l6gcq
d4l6gcq

Podczas konferencji Cezary Tomczyk tłumaczył, że pan Matecki pracował lub pracuje w Ministerstwie Sprawiedliwości, w którego skład wchodzi Patryk Jaki. - Do tej pory pan Dariusz Matecki podawał się za niezależnego blogera, mówił, że jest dziennikarzem. Potem okazało się, że jest pracownikiem Ministerstwa Sprawiedliwości - wyjaśniał członek sztabu Trzaskowskiego.

Poseł tłumaczył, dlaczego ujawniona karta jest naznaczona. - Chciałbym przytoczyć kilka faktów na temat pana Mateckiego, poza oczywistym, że ukrywa fakt pracy w ministerstwie. Podawał się za osobę zupełnie niezależną - przekonuje Tomczyk.

Członek sztabu Trzaskowskiego przywołał dwie wypowiedzi Dariusza Mateckiego. - "Amnesty International, która ma zagraniczne finansowanie w Polsce bardzo aktywnie wspiera czarne protesty, czyli walkę kobiet o szerszy dostęp do mordowania własnych dzieci oraz co mówił pan Dariusz Matecki o Jedwabnem. "Być może jesteśmy obarczani za zbrodnie, której Polacy nie popełnili – cytował Mateckiego, Tomczyk.

d4l6gcq

Poseł PO przekonuje, że Dariusz Matecki człowiek, który wspiera od samego początku kampanie Patryka Jakiego. - Mówił, że w przypadku Jedwabnego jesteśmy obarczani winą za zbrodnie, której Polacy nie popełnili w mieście dwóch powstać, w mieście, gdzie paliło się warszawskie getto. Według Jana Śpiewaka prowadzi szereg stron na Facebooku. Jedna z tych stron nazywa się "Koniec z demokracją, chce mi się innego państwa" - mówił podczas konferencji Cezary Tomczyk.

Zobacz także: Armagedon na ulicach Warszawy. Korek ciągnie się na kilka kilometrów

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d4l6gcq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l6gcq
Więcej tematów