Trwa ładowanie...

Warszawa. Trwa Piknik Naukowy. Dołącz, gdziekolwiek jesteś

Nie ominie nas w tym roku największa impreza organizowana przez Centrum Nauki Kopernik. Pikniku Naukowego nie będzie na PGE Narodowym, jednak maleńki piknik każdy może zrobić we własnym domu lub ogrodzie.

Warszawa. Trwa Piknik Naukowy. Dołącz, gdziekolwiek jesteśŹródło: Materiały prasowe
d372i08
d372i08

Czterogodzinne spotkanie online zaczęło się o godzinie 11 w sobotę. - Podczas transmisji na żywo, którą rozpoczniemy z parku przy Centrum Nauki Kopernik, pokażemy materiały wideo przygotowane specjalnie przez naszych wystawców - zapowiedzieli organizatorzy na facebookowym profilu. Również wchodząc tam można dołączyć do pikniku.

Plan na zdalne spotkanie powstał spontanicznie. - Postanowiliśmy rozłożyć się w naszym parku pod CNK z kocem i zrobić kilka eksperymentów online. Odezwaliśmy się z tym pomysłem do naszych wystawców, którzy normalnie rozstawiliby się na Stadionie. Spytaliśmy, czy mają ochotę nagrać dla nas swoje materiały naukowe - powiedziała Gazecie Wyborczej Katarzyna Nowicka z CNK.

Koronawirus. Pikniki majowe inaczej

#

Odzew był ogromny. Organizatorzy dostali niemal 50 filmów z całej Polski, zareagowali nawet naukowcy z Korei. Z tych przesyłek można było zmontować fantastyczny program.

d372i08

Będzie mowa o wynalazkach, o klimacie, o zdrowiu, cywilizacji. Na wycieczki dalsze i bliższe uczestnicy wybiorą się do Tajlandii lub na Kanał Elbląski. Koreańskie centrum nauki pokaże, jak w ich miastach po pandemii wraca się do normalności.

Do wydarzenia można dołączyć TUTAJ

*Zobacz wideo: *Polska firma tworzy respirator z drukarki 3D. Trwają testy prototypów

d372i08
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d372i08
Więcej tematów