Trwa ładowanie...

Warszawa ma jedne z najczystszych hoteli na świecie!

"Goście hotelowi mogą jeść posiłki z podłogi"

Warszawa ma jedne z najczystszych hoteli na świecie!
d2e7knd
d2e7knd

Widok na piękne, piaszczyste plaże lub wspaniałe freski na ścianach to nie wszystko, co decyduje o popularności hoteli na świecie. To tylko jedne z ważnych czynników. Innym, nie mniej istotnym jest czystość.

Wall Street Journal opisał właśnie ranking czystości hoteli stworzony przez portal Hotel.info na podstawie opinii 6 milionów użytkowników. Warszawa znalazła się na drugim miejscu, tuż po stolicy Japonii - Tokio. Stolica Polski zdobyła 8,76 punktów (w skali od 1 do 10), Tokio - 8,93. Na trzecim miejscu uplasował się Seul (8,73), a na czwartym ex aequo Bratysława i Sofia zdobywając 8,54 punktów. "W warszawskich hotelach jest tak czysto, że goście hotelowi mogą jeść posiłki z podłogi" - napisano w komunikacie prasowym.

Cała Polska zajmuje w rankingu wysoką pozycję. Do tak dobrego wyniku przyczyniły się również Gdańsk i Katowice (po 8,70) oraz Kraków (8,41).

Przy okazji tego rankingu dowiedzieliśmy się, w których miastach spodziewać się możemy "mniej higienicznych" warunków. W rankingu najbrudniejszych miast znalazły się m.in. Rio de Janeiro, Londyn, Oslo, Amsterdam, a nawet Paryż.

Hotel.info, który stworzył ranking, świadczy usługi dla ponad 250,000 hoteli na całym świecie. W komunikacie przeczytamy także jak się zachować, gdy trafimy na brudny pokój. Powinniśmy "pozostać uprzejmi, ale w stanowczy sposób zażądać, by natychmiast pokój uprzątnięto lub by wskazano nam inny".

d2e7knd
d2e7knd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e7knd
Więcej tematów