Trwa ładowanie...

Warszawa. Dziwne zgłoszenie o śmieciach i przerażające znalezisko. Czy to ludzkie kości?

Stołeczna straż miejska poinformowała o mrocznej interwencji funkcjonariuszy z VI oddziału terenowego. Przybyli sprawdzić zgłoszenie o nielegalnym wysypisku śmieci. Znaleźli coś, co już na pierwszy rzut oka wydaje się ludzkimi szczątkami.

Warszawa. Makabryczne znalezisko na terenach koło zakładu utylizacji odpadów przy ulicy Zabranickiej. Strażnicy miejscy znaleźli coś, co wydaje się być ludzkimi kośćmiWarszawa. Makabryczne znalezisko na terenach koło zakładu utylizacji odpadów przy ulicy Zabranickiej. Strażnicy miejscy znaleźli coś, co wydaje się być ludzkimi kośćmiŹródło: Straż Miejska
d38tz4y
d38tz4y

Telefoniczne zgłoszenie o zaśmieceniu terenu przy zakładzie utylizacji śmieci przy ulicy Zabranieckiej strażnicy przyjęli w czwartek. W tym dniu wszyscy wykazują nieco większą wrażliwość na czystość środowiska z uwagi na obchodzony na całym świecie Dzień Ziemi. Zawiadomienia o miejscach nielegalnego wyrzucania odpadków to codzienność w pracy straży miejskiej - osób, którym takie przypadki niechlujstwa przeszkadzają, jest tak samo dużo, jak i tych, którzy nie wahają się przed takim występkiem.

Funkcjonariusze prędzej spodziewali się, że znajdą wyrzucony gruz, stare meble lub jakieś stare sprzęty, niż to, co ukazało się ich oczom w piątek, kiedy przybyli na wizję lokalną.

To, co przeżyli uczestnicy tego patrolu, to horror. Wśród tych "śmieci", które zastali strażnicy, były kości przypominające ludzkie piszczele i kostki kręgowe wielkości tych, z jakich złożony jest kręgosłup człowieka.

- Nawet w najczarniejszych myślach funkcjonariusze nie spodziewali się tego, co tam znaleźli - opisywał rzecznik stołecznej straży, relacjonując w piątek tę straszną interwencję.

d38tz4y

Bo kiedy strażnicy weszli kilka metrów w zarośla, zobaczyli coś bielejącego na ziemi. Przeżyli szok, ale prędko przystąpili do działania. Zabezpieczyli teren i wezwali na miejsce patrol policji oraz techników policyjnych.

Fragment szkieletu i kilka innych kości zostało przekazane do ekspertyzy. Badania ustalą, czy szczątki należały do człowieka.

Regulamin zmienił się, a Cegielski przyzwyczaił się, że to co mówi bywa podważane

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d38tz4y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38tz4y
Więcej tematów