Warszawa. Chcesz pomóc lokalnym przedsiębiorcom? Kup cyfrowy voucher
Pandemię koronorwirusa mocno odczuwają lokalni przedsiębiorcy. O ile część restauracji zamieniła się w lokale z dostawą na wynos, tak zdecydowana większość jest zamknięta dla gości. Co więcej, dania typu take away to zaledwie 10-15% normalnego obrotu. Sposobem na przetrwanie mogą okazać się cyfrowe vouchery.
25.03.2020 | aktual.: 01.03.2022 13:18
W związku z epidemią koronawiusa bary, restauracje i kawiarnie zostały zamknięte do odwołania. Działające lokale, które przemieniły się w miejsca oferującą dostawę lub opcję na wynos, dokładają wszelkich starań, by poradzić sobie z brakiem klientów i ratować swój biznes. Wyjściem z tej felernej sytuacji mogą stać się cyfrowe vouchery, które zakupimy oczywiście bez wychodzenia z domu. Jak to działa? To banalnie proste. Wystarczy, że już teraz nabędziesz bon do wybranej przez siebie knajpy i przyjdziesz z nim do lokalu, gdy wróci do normalnego funkcjonowania. Tym sposobem zupełnie nic nie tracimy, a wydane pieniądze prędzej czy później zostaną wykorzystane.
Vouchery dostępne są na stronie, widełki cenowe wynoszą do 20 do nawet 200 złotych. Które warszawskie knajpy możemy wspomóc w ten sposób? Oto i one.
- Ministerstwo Kawy - cena za voucher jest niższa o 10% od jego wartości,
- Kubek w Kubek - cena vouchera jest niższa o 10% od jego wartości,
- Healthy Store by Ann - cena za voucher jest niższa o 10% od jego wartości. Bon można zrealizować w: Royal Wilanów i Galeria Młociny,
- Tłusty Kotek - cena za voucher jest niższa o 50% od jego wartości,
- Dobro & Dobro, *The Cool Cat, *Edamame Vegan Sushi, *To Lubię,
- STOR, *Relaks,
- Miss Mellow,
- Lukullus.
Podczas zakupów koniecznie zwróćcie uwagę na datę ważności oraz czy voucher jest jednorazowy. Nie zapominajmy, że razem możemy więcej. Postarajmy się, by nasze ulubione lokale nie zniknęły z gastronomicznej mapy Warszawy.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także:Koronawirus w Polsce. Adam Bielan o wyborach prezydenckich 2020. Podał datę powrotu do normalności