Trwa ładowanie...

Warsaw Short Framing - cykl pokazów kina offowego

Zaprasza Dom Kultury "Kadr"

Warsaw Short Framing - cykl pokazów kina offowego
d29zijm
d29zijm

Dom Kultury "Kadr" zaprasza na kolejną edycję imprezy Warsaw Short Framing. To cykl pokazów prezentujących najnowsze dokonania polskiego i światowego kina offowego. Impreza odbędzie się w najbliższy czwartek, 5 marca. Start o godz. 18:30. Dom Kultury "Kadr" mieści się przy ulicy Godarda 16 na warszawskim Moktoowie. Wstęp wolny, rezerwacja miejsc online na www. lub telefonicznie

W programie filmy:

48h TV, reż. Michał Tylka (Polska) 7’30”

Korfanty Szpak, notariusz i były partner znanej celebrytki zostaje zauważony przez ekipę filmową na tarasie krakowskich Sukiennic. Chce skoczyć?

03:30, reż. Hussen Ibraheem (Jordania) 14′

d29zijm

Trzej mężczyźni, kobieta, samochód na środku pustkowia, trup i pytanie: kto zdradził. Czy można udzielić na nie jednoznacznej odpowiedzi?

  1. Szczur, reż. Jakub Pączek (Polska) 29′

Paweł Burak, sfrustrowany student teologii, wypowiada wojnę otaczającej go rzeczywistości. Czarna komedia o wycofaniu się z wyścigu szczurów i o tym, że szczęśliwi bywają tylko idioci.

12 metrów 45 centymetrów, reż. Aleksander Prugar (Polska) 14’30”

d29zijm

12 m 45 cm – to wysokość pomnika Jana Pawła II w Częstochowie. Na co dzień ekipa, która wykonała figurę, buduje dinozaury, wieloryby i niedźwiedzie grizzly. Jak wyglądała tym razem ich praca?

Alba, reż. Isak Ferriz (Hiszpania) 19′

Alex i Anna nie mogą pogodzić się z utratą dziecka, które zostało porwane. Ich małżeństwo rozpada się przez ciągłe wzajemnie oskarżenia. Alex postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczyna rozpaczliwe poszukiwania córki.

d29zijm

Luminaris, reż. Juan Pablo Zaramella (Hiszpania) 6’30”

Znudzony monotonią pracownik fabryki żarówek postanawia zmienić świat.

Łączny czas pokazu: ok. 1 h 30 min. po pokazie spotkanie z twórcami.

d29zijm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29zijm
Więcej tematów