Trwa ładowanie...

W oknie na Powiślu pojawiła się twarz Lecha Kaczyńskiego?

Pod kamienicą już pojawiają się grupy ludzi chcących zobaczyć "cud"!

W oknie na Powiślu pojawiła się twarz Lecha Kaczyńskiego?
d3di3nr
d3di3nr

Dziennikarka Katarzyna Pawlak zrobiła to zdjęcie z okna szpitala na warszawskim Solcu. "Zobaczcie jakie zdjęcie zrobiłam. To nie fotomontaż. Widok na rodzinną kamienicę Kaczyńskich". Jak dodała na swoim profilu, "cień pojawia się w tym miejscu codziennie na kilka godzin". Do szpitalnego pokoju przychodzą już prawdziwe pielgrzymki.

O co chodzi? Niektórzy w oknie widzą profil zmarłego tragicznie w Katastrofie Smoleńskiej Lecha Kaczyńskiego. Mało tego: W tej kamienicy przed kilku laty mieszkała prezydencka para! Poza tym zdjęcie udostępniła także na swoim Twitterze także córka Lecha i Marii Kaczyńskich - Marta. Zdjęcie wywołało prawdziwa burzę.

Autorka zdjęcia nigdzie nie napisała, że widzi na zdjęciu zarys twarzy zmarłego prezydenta. – Każdy kto zobaczył profil Lecha Kaczyńskiego sam go dostrzegł. Nigdzie o nim nie wspomniałam, napisałam tylko żeby patrzeć w lewe okno – możemy przeczytać w jej profilu. Zdjęcia nie edytowałam - dodaje dziennikarka. - To nie fotomontaż.

d3di3nr

Katarzyna Pawlak jest dziennikarką "Gazety Polskiej Codziennie" i autorką wielu tekstów o Katastrofie Smoleńskiej. Nic więc dziwnego, że publikacja tego zdjęcia spotkała się z niesamowitymi reakcjami.* Do szpitalnego pokoju, z którego zrobiono zdjęcie oraz pod kamienicę przychodzą już pielgrzymki!*

A wy co o tym myślicie?

d3di3nr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3di3nr
Więcej tematów