Trwa ładowanie...

W końcu jest jasno i czysto! Przejście przy Zachodnim wyremontowane

Wcześniej to miejsce zdecydowanie nie było wizytówką stolicy.

W końcu jest jasno i czysto! Przejście przy Zachodnim wyremontowane
d2chqr2
d2chqr2

Jasne, czyste i estetyczne - takie jest wyremontowane przejście podziemne przy Dworcu Zachodnim. Tunel po kilku miesiącach prac budowlanych odzyskał swój blask i przestał straszyć mieszkańców.

Zarząd Dróg Miejskich poinformował o zakończeniu prac przy przebudowie przejścia podziemnego pod Al. Jerozolimskimi w rejonie stacji Warszawa Zachodnia . Wcześniej to miejsce zdecydowanie nie było wizytówką stolicy... Było tam ciemno, brudno, a do tego niebezpiecznie. Teraz tunel zmienił się nie do poznania.

Przejście przede wszystkim zyskało na estetyce. Wyremontowano ściany korytarza głównego, pochylnie i klatki schodowe. Okładziny ścian zostały wykonane z kamienia. Zupełnie zmienił się też wygląd podłogi. Pojawiły się na niej płyty kamienne wraz z płytami prowadzącymi dla osób niewidomych i niedowidzących.

Lepiej wyglądają też wejścia do podziemi. - Schody prowadzące do tunelu zostały wykonane z bloków kamiennych, co zwiększy ich trwałość. Przejście zyskało nowe odwodnienie oraz oświetlenie z jasnym, LED -owym źródłem światła - informują przedstawiciele ZDM .

d2chqr2

Na miejscu trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe i porządkowe. Docelowo teren wokół przejścia zostanie uporządkowany. Pojawi się też więcej zieleni.

Źródło: ZDM/Wawalove.pl

d2chqr2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2chqr2
Więcej tematów