Trwa ładowanie...

VEGANMANIA - festiwal wegańskich inicjatyw

Wystawcy z najlepszych wegańskich restauracji, księgarnia i drogeria z wegańskimi kosmetykami, wykłady, zabawy dla dzieci i wegański speed dating!

VEGANMANIA - festiwal wegańskich inicjatyw
d10wz79
d10wz79

W niedzielę 5 października 2014 r. w klubokawiarni Kicia-Kocia będzie miała miejsce kolejna odsłona Veganmanii. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki ma na celu promocję weganizmu nie tylko jako sposobu odżywiania, ale także jako stylu życia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Na gości będą czekać wystawcy z najlepszych wegańskich restauracji , księgarnia oferująca pozycje książkowe z zakresu diety roślinnej oraz praw zwierząt, a także drogeria z wegańskimi kosmetykami. *W trakcie wydarzenia odbędą się również ciekawe wykłady dotyczące diety, sportu i praw zwierząt oraz spotkanie autorskie z Klaudyną Andrijewską, autorką książki dla dzieci „Tosia i Pan Kudełko”. Atmosferę rozluźni *wegański speed dating, a dla najmłodszych jest przewidziany kącik z licznymi atrakcjami.

Na miejscu nie zabraknie również stoiska Otwartych Klatek, na którym będzie można dowiedzieć się szczegółów dotyczących działalności Stowarzyszenia. A wszystko to i mnóstwo innych przyjemności w przyjaznych progach klubokawiarni Kicia Kocia (ul. Garibaldiego 5a).

d10wz79

PROGRAM GODZINOWY :

13.15-14.00 - spotkanie autorskie Klaudyny Andrijewskiej, autorki książki dla dzieci "Tosia i Pan Kudełko. Jedzeniowe dylematy" (zapraszamy z dziećmi na wspólne czytanie, rysowanie i rozmowę o zwierzętach)
14.15 - 15.30 - wykład Emila Stanisławskiego z Vegan Workout - " Najczęściej zadawane pytania o weganizm w sporcie"
15.30-16.30 - wykład Dobrusi Karbowiak z Otwartych Klatek
16.30 - 18.00 - szalony Vegan Speed Dating, dla samotnych i nie tylko, także dla tych, którzy chcą po prostu poznać nowych ludzi (prowadzi Mikołaj Tytus, będzie więc zabawnie)

Zobacz jak wyglądało pożegnanie sezonu foodtrcucków!

d10wz79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10wz79
Więcej tematów