Trwa ładowanie...

Tragedia przy moście Poniatowskiego. Policja szuka świadków

Policja prosi świadków o kontakt.

Tragedia przy moście Poniatowskiego. Policja szuka świadków
d1sde3j
d1sde3j

Śródmiejscy policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które 21 maja tego roku były świadkami tragedii, do której doszło na skrzyżowaniu Alei 3 Maja z ulicą Kruczkowskiego. W wyniku tego zdarzenie śmierć na miejscu poniosła młoda kobieta. Chwilę wcześniej 27-latka znajdowała się na Moście Poniatowskiego.

21 maja tego roku o godzinie 3:48 w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach na skrzyżowaniu Alei 3 Maja z ulicą Kruczkowskiego zginęła 27-letnia kobieta, która chwilę przed tragedią znajdowała się na Moście Poniatowskiego. O sprawie informowaliśmy tutaj.

Policja prosi świadków o kontakt

W związku z prowadzony przez prokuraturę śledztwie w tej sprawie policjanci ze Śródmieścia proszą o kontakt osobisty, bądź telefoniczny wszystkie osoby, które we wskazanym okresie znajdowały się na moście Poniatowskiego lub w miejscu tragedii i były świadkami tego zdarzenia. W szczególności prosimy o kontakt widocznych na publikowanych zdjęciach rolkarzy, którzy tamtej nocy byli na Moście Poniatowskiego.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer (22) 603 91 77, (22) 603 91 30, osobiście w siedzibie jednostki policji przy ulicy Wilczej 21 bądź mailowo pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

d1sde3j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sde3j
Więcej tematów