Trwa ładowanie...

Teatr nad Wisłą. Sztuka pod gołym niebem

Jutrzejszy spektakl pokaże damsko-męskie życie codzienne.

Teatr nad Wisłą. Sztuka pod gołym niebem
d2byvzt
d2byvzt

Najbliższy wtorek upłynie pod znakiem codziennych męsko – damskich utarczek, podanych w bardzo komediowej formie. Aktorzy Teatru Old Timers Garage przedstawią spektakl "Żona do adopcji" w reżyserii Jakuba Ehrlicha. Komediowe ujęcie spraw towarzyszących dwojgu kochających się ludzi to doskonały temat do teatralnych interpretacji.

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie?

Obsada: Patrycja Szczepanowska, Marek Pituch, Jakub Wons
Reżyseria: Jakub Ehrlich
Scenografia: Adam Grządziel
Muzyka: Szymon Suchoń
Kostiumy: Ewa Kowalewska

Old Timers Garage, który przedstawi spektakl autorstwa Marka Pitucha, to teatr i klub muzyczny mieszczący się w dawnym budynku kina Piast w katowickiej dzielnicy Piotrowice. W Old Timers Garage odbywają się koncerty, spektakle teatralne, recitale, projekcje filmowe oraz spotkania autorskie. Klub pełni również rolę mini-muzeum motoryzacji, w którym odnajdziemy zabytkowe samochody udostępnione dla zwiedzających. W rotacyjnej ekspozycji pojazdów rodem z USA liczącej ponad 30 eksponatów odnajdziemy zabytki amerykańskiej i europejskiej motoryzacji (najstarszy eksponat pochodzi z 1914 roku).

d2byvzt

Polecamy dobrać się w pary i na godz. 20.00 przybyć do Pomostu 511. Wstęp na spektakl jest bezpłatny.

*Przeczytaj też: Rozpoznajesz tych mężczyzn? *

d2byvzt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2byvzt
Więcej tematów