Trwa ładowanie...

Targi Rzeczy Ładnych - edycja wiosenna

Design, meble, lampy, ceramika, akcesoria, zabawki, plakaty

Targi Rzeczy Ładnych - edycja wiosenna
d2cq1cn
d2cq1cn

Wiosenna edycja Targów Rzeczy ładnych odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia, znów w Placu Unii City Shopping przy Puławskiej 2. Targi odbędą się już po świętach wielkanocnych, a jeszcze przed majówką. Idealny termin, żeby odświeżyć mieszkania i domy - mówią organizatorzy.

Na targach spotkamy projektantów i producentów designu, mebli, lamp, ceramiki, akcesoriów, twórców plakatów, wydawnictwa książkowe dla dzieci, twórców oryginalnych zabawek itd. Nie będzie mody i dodatków modowych.

Jak zawsze Targi Rzeczy Ładnych to także program spotkań, wykładów i warsztatów. Zależy nam, żeby nasza impreza inspirowała i umożliwiała kontakt z ciekawymi ludźmi i ideami dotyczącymi designu, projektowania i architektury - mówią organizatorzy.

d2cq1cn

Ta edycja będzie już czwartą odsłoną imprezy. Pierwsza edycja TRŁ gościła w * industrialnej przestrzeni Soho Factory, podczas drugiej edycji przeniosła się do Domu Braci Jabłkowskich, potem zagościła w Placu Unii. *Wracamy do znakomitego miejsca, które świetnie sprawdziło się jesienią. Wysokiej jakości architektura, znakomity dojazd, parking, piękny widok na Puławską i, co najważniejsze, 2 tys. metrów kwadratowych najciekawszego polskiego designu i printu! - komentują organizatorzy.

Targi Rzeczy Ładnych 18-19 kwietnia 2015 Biurowiec Plac Unii, ul. Puławska 2 Wstęp 5 zł Zgłoszenia: targirzeczyladnych@yahoo.com

d2cq1cn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cq1cn
Więcej tematów