Trwa ładowanie...

Tak wkrótce będzie wyglądała Świętokrzyska [WIZUALIZACJE]

Na ulicy stanie wkrótce specjalny namiot, w którym będzie można zgłaszać swoje propozycje dotyczące zmian.

Tak wkrótce będzie wyglądała Świętokrzyska [WIZUALIZACJE]
d1si47q
d1si47q

Miasto udostępniło dziś pierwsze wizualizacje nowej, zazielenionej Świętokrzyskiej. Zobaczymy na nich morze zieleni, a nie zobaczymy już donic - jak ostatecznie będzie wyglądała jedna z najbardziej reprezentacyjnych ulic Warszawy, zdecydują mieszkańcy w konsultacjach.

Wizualizacje są pokłosiem zgłoszonego w budżecie partycypacyjnym (i zwycięskiego) projektu "Zielona Świętokrzyska". W zeszłym roku głosowało na niego ponad 2 tys. mieszkańców.

Zaprezentowano dwa, dość podobne warianty. O tym, który zostanie wybrany, zdecydują warszawiacy. W najbliższych dniach planowane są warsztaty projektowe i konsultacje uliczne. Na samej Świętokrzyskiej stanie też specjalny namiot, w którym będzie można zgłaszać swoje propozycje dotyczące ulicy.

Jak zapewniają miejscy urzędnicy, ulica zacznie się realnie zmieniać jeszcze w tym roku. O tym, czy Świętokrzyska będzie wyglądała tak, jak na wizualizacjach, przekonamy się niebawem. Na wszelki wypadek zachowajmy je w pamięci, by móc później zobaczyć, na ile realizuje się obietnice.

d1si47q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1si47q
Więcej tematów