Trwa ładowanie...

Sztuka ulicy w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich

Darmowe warsztaty streetartowe, muzyczne, fotograficzne i deskorolkowe

Sztuka ulicy w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich
dez31nf
dez31nf

! CONS Project Warszawa odbędzie się w przyszłą sobotę, 29 marca w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Zarejestruj się na darmowe zajęcia, które poprowadzą: Juicy Color Brand, Why-Duck, Mr Krime, DJ Funktion,Kixnare, Krystian Bielatowicz, Kuba Perzyna i Marcin "Baca" Duch.

Wszystkie warsztaty odbywały się będą od godz. 10:00 do 17:00 w 2-godzinnych blokach. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wszelkie potrzebne materiały (w tym farby, maski oraz rękawiczki ochronne), sprzęt muzyczny, a także przekąskę.

dez31nf

STREETART
Powierzchnia na parterze budynku zaaranżowana zostanie w czasie warsztatów streetartowych prowadzonych przez kolektyw Juicy Color Brand. Zajęcia będą okazją do poznania podstaw tworzenia postaci i napisów przestrzennych, rodzajów farb aerozolowych i techniki ich używania. W części praktycznej uczestnicy przygotują projekty i korzystając ze wskazówek artystów przeniosą je na specjalnie przygotowane ścianki i płaszczyzny z folii stretch. Spotkanie z Why-Duckiem będzie z kolei okazją do poznania technik pracy z markerami i tuszem, które są głównymi narzędziami pracy tego artysty.

MUZYKA
Odbywające się równolegle warsztaty muzyczne podzielone zostały na dwie części: producencką i dj-ską. Tę pierwszą poprowadzi Kixnare, który omówi proces produkcji muzyki, a przede wszystkim przedstawi swoje podejście do tworzenia utworów, z wykorzystaniem komputera i kilku dodatkowych urządzeń. Za drugą część odpowiadają Mr Krime i DJ Funktion, którzy omówią różne aspekty sztuki dj-skiej. Poprowadzą oni także ćwiczenia, pod koniec których uczestnicy dograją scratche do utworu powstającego pod okiem producenta.

DESKOROLKA
W ramach CONS Project Warszawa odbędą się także zajęcia prowadzone przez Kubę Perzynę i Marcina „Bacę” Ducha. Będą one okazją do poznania historii skateboardingu, ze szczególną uwagą przyłożoną do ewolucji przeszkód deskorolkowych. Uczestnicy dowiedzą się też jak stworzyć własne przeszkody od projektu i wyboru miejsca, poprzez wybór materiałów aż po wykonanie.

FOTOGRAFIA
Wydarzenia związane z poszczególnymi warsztatami będą tematem zdjęć wykonanych przez uczestników zajęć fotograficznych prowadzonych przez Krystiana Bielatowicza. Część praktyczną poprzedzi wykład, w czasie którego omówione zostaną cechy gatunku „street foto”, podstawy kompozycji, wieloplanowości i światła. Uczestnicy wyjdą także poza mury Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, a najciekawsze zdjęcia zaprezentowane zostaną w czasie wystawy pod koniec dnia.

dez31nf

WYSTAWA i JAM SESSION
Po 17:00 drzwi zostaną otwarte, a wszyscy chętni będą mogli obejrzeć, ale i usłyszeć efekty pracy uczestników warsztatów, gdyż właśnie wtedy zaprezentowany zostanie utwór skomponowany w czasie zajęć muzycznych. Na deskorolkowej minirampie ustawionej we wnętrzu budynku rozpocznie się także jam session, na którego najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody od marki
Converse. Do startu w konkurencjach best trick i best performance zarejestrować się będzie można w dniu wydarzenia w biurze zlokalizowanym przy wejściu głównym.

dez31nf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dez31nf
Więcej tematów