Trwa ładowanie...

Szczury w centrum miasta atakują ludzi. Mamy nagranie

Czytelniczka napisała do nas, że przy stacji Metro Centrum na tzw. "patelni" spacerują i atakują przechodniów szczury. Naczelnik z Wydziału Ochrony Środowiska Joanna Woźniak komentuje - Mieszkańcy je karmią, a później piszą, że są szczury. Brakuje ludziom wyobraźni - mówi Woźniak.

d2izp54
d2izp54

Szczury biegające w centrum miasta - wideo czytelniczki.

Pani Ola zauważyła spacerujące szczury przy zejściu do stacji Metro Centrum, zaznacza, że są ich dziesiątki - jednego poranka naliczyłam ich z dziesięć, byłoby wszystko dobrze, gdyby nie fakt, że zaczynają atakować ludzi - pisze kobieta. Dodaje, że jeden szczur rzucił się na nogawkę spodni jednego z przechodniów. Apeluje mieszkanka Warszawy, by coś z tym zrobić, tak nie powinno wyglądać centrum stolicy kraju.

Naczelnik z Wydziału Ochrony Środowiska tłumaczy, że wina leży po stronie ludzi. - Mieszkańcy te szczury jeszcze dokarmiają, a tak nie powinno być. One będą przychodzić do jedzenia, a szczury są mądrymi zwierzętami. Po co mają mieć problem ze zdobyciem pokarmu, kiedy tam mają podane na tacy - wyjaśnia naczelnik Jolanta Woźniak.

Za deratyzację terenu odpowiada administrator działki, a tzw. "patelnia" należy do Pałacu Kultury i Nauki. Jolanta Woźniak zaznacza, że informacja została przekazana 2 lutego do zarządu PKiN.

Próbowaliśmy skontaktować się z rzecznikiem Pałacu Kultury i Nauki panią Eweliną Dudziak, jednak w czwartek była nieuchwytna.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Ochroniarz pobił klienta, czy ten sam uderzył głową w słup. Znajomi szukają świadków zdarzenia

d2izp54
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2izp54
Więcej tematów