Trwa ładowanie...

Święto Ulicy Ząbkowskiej połączyli z Nocą Pragi. Znamy szczegóły imprezy

Ulica będzie zamknięta aż do Markowskiej!

Święto Ulicy Ząbkowskiej połączyli z Nocą Pragi. Znamy szczegóły imprezy
duzdlho
duzdlho

- Z przyczyn finansowych zmuszeni byliśmy połączyć Święto Ząbkowskiej z Nocą Pragi - informuje Beata Bielińska-Jacewicz z Urzędu Dzielnicy. Wspólna impreza odbędzie się 19 września - ustalono podczas spotkania, jakie odbyło się dziś w UD Praga Północ.

Ostatnie, oficjalne Święto Ulicy Ząbkowskiej odbyło się cztery lata temu. Na przeszkodzie stała, przynajmniej według władz dzielnicy, budowa II linii metra .

- W tym roku święto będzie miało nieco inną organizację - mówi WawaLove.pl Bielińska-Jacewicz. - Scena główna stanie tyłem do ulicy Targowej, a publiczność będzie miała więcej miejsca, bowiem Ząbkowska będzie zamknięta aż do Markowskiej - wyjaśnia rzeczniczka.

Alkohol tylko w strefie zamkniętej

Dopiero za skrzyżowaniem z Brzeską zaczną się stoiska promocyjne. Wyłączony z ruchu będzie jeden pas ruchu. - Ząbkowska ma być strefą bez alkoholu z wyjątkiem ogródków kawiarnianych - podkreśla rzeczniczka i dodaje, że alkohol i handel będzie się odbywał w specjalnej strefie zamkniętej, na odcinku Brzeskiej w stronę Białostockiej.

duzdlho

Druga część imprezy odbywać się będzie na zamkniętej aż do Kijowskiej ulicy Brzeskiej, gdzie pod nr 16 będzie scena alternatywna zarządzana przez Jacka Schmidta. - Można się do niego zgłaszać w sprawie ewentualnych występów na tej scenie. Będzie to głównie zakątek młodzieżowy, gdzie będzie hip-hop i realizacje 4For Street, ale nie tylko - zachęca Bielińska-Jacewicz.

a scenie głównej wystąpią m.in. Czessbend, Jan Pietrzak, Kapela Staśka Wielanka, Mig, Kasia Popowska oraz Oddział Zamknięty. - Nie oznacza to, że pozostała część Pragi ma smacznie spać - dodaje rzeczniczka. - Bawimy się wszyscy.

duzdlho
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duzdlho
Więcej tematów