Trwa ładowanie...

Śpiewak wygrał z Jakubiakiem. Sprawę zbada komisja rewizyjna

Były wiceprezydent Warszawy zapłaci 3 tys. zł kosztów postępowania sądowego.

Śpiewak wygrał z Jakubiakiem. Sprawę zbada komisja rewizyjna
d5bf0wv
d5bf0wv

- Sąd Okręgowy po jednej tylko rozprawie w całości oddalił powództwo Andrzeja Jakubiaka szefa Komisji Nadzoru Finansowego - poinformowało stowarzyszenie Miasto Jest Nasze. Rozprawa związana była z wypowiedziami Jana Śpiewaka, lidera MJN na temat zakupu przez byłego wiceprezydenta Warszawy mieszkania w Śródmieściu.

- Po jednej tylko rozprawie sąd w całości oddalił powództwo Andrzeja Jakubiaka, szefa Komisji Nadzoru Finansowego przeciwko przewodniczącemu stowarzyszenia Miasto Jest Nasze Janowi Śpiewakowi i zasądził ponad 3 tysiące złotych kosztów postępowania od pana Jakubiaka – poinformowało WawaLove.pl stowarzyszenie Miasto Jest Nasze.

Sprawa dotyczyła wypowiedzi Śpiewaka na temat wyceny 24 metrowej kawalerki na ul. Kopernik, którą Andrzej Jakubiak, wiceprezydent Warszawy, wykupił od miasta za 5.700 złotych za metr. Na początku ubiegłego roku aktualny przewodniczący KNF zgłosił, że chce kupić lokal o powierzchni 24,84 mkw., który przylega do jego mieszkania. Zdaniem stowarzyszenia wycena ta była rażąco zaniżona. - Sprawę sprzedaży lokalu bada komisja rewizyjna dzielnicy Śródmieście i Centralne Biuro Antykorupcyjne - dodaje Miasto Jest Nasze.

d5bf0wv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5bf0wv
Więcej tematów