Trwa ładowanie...

Spacer: Latawiec króla czyli Oś Stanisławowska na Mokotowskiej

Kim był terrorysta z Mokotowskiej? Co Entuzjastce, pani Narcyzie, prekursorce feminizmu, zawdzięcza „Mały Paryż”? Co zostało z hipsterskiej czerwonej karczmy?

Spacer: Latawiec króla czyli Oś Stanisławowska na Mokotowskiej
d146ycs
d146ycs

Jeśli chcesz wiedzieć, kim był terrorysta z Mokotowskiej, co Entuzjastce, pani Narcyzie, prekursorce feminizmu, zawdzięcza „Mały Paryż” oraz co zostało z hipsterskiej czerwonej karczmy, to przyjdź na sobotni spacer ! Wycieczka organizowana przez "Warszawę z buta" poprowadzi szlakiem Osi Stanisłałowskiej, która kształtem przypomina latawiec. Punkty wyznaczające jego formę to place gwiaździste tego założenia urbanistycznego - pl. Unii Lubelskiej, pl. Zbawiciela, pl. Politechniki...

Spacer "Latawiec króla czyli Oś Stanisławowska na Mokotowskiej" odbędzie się w najbliższą sobotę,14 grudnia 2013. Start o godzinie 11:00 zbiórka przed kościołem św. Aleksandra na placu Trzech Krzyży. Spacer odbywa się na zasadzie free tour – jeśli wycieczka się podobała, można zostawić napiwek.Podczas spaceru po Mokotowskiej do wygrania książka pt. "Ulice i place Warszawy" Eugeniusza Szwankowskiego.


d146ycs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d146ycs
Więcej tematów