Trwa ładowanie...

Śmiertelny wypadek w al. Solidarności

Mężczyzna wbiegł pod tramwaj

Śmiertelny wypadek w al. Solidarności
d46hrk6
d46hrk6

Do tragicznego zdarzenia doszło około godz. 15.00 w okolicy przystanku Wola-Ratusz. Jak dowiedzieliśmy się w KSP, mężczyzna prawdopodobnie przekraczał ulicę w miejscu niedozwolonym. Wówczas wjechał w niego tramwaj linii 23 jadący w stronę Pragi Płn. Przebywający na miejscu policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

Do wypadku doszło przy al. Solidarności 145, na wysokości ul. Żelaznej. Jak poinformował Zarząd transportu Miejskiego, ruch tramwajowy na al.Solidarności w kierunku Woli został wznowiony ok. 16.30. Ruch kołowy odbywa się normalnie. TM dodaje jednak, że wciąż są utrudnienia w kursowaniu niektórych linii:

10- w kierunku Mokotowa - od Kercelaka przez Towarową, Grójecką, Nowowiejską. * 20- w kierunku Pragi - pomiędzy Kercelakiem - Al.Solidarności/al.Jana Pawła II: przez Towarową, Grójecką, Nowowiejską, Chałubińskiego, Jana Pawła II. 23 -* w kierunku Pragi - od Kercelaka przez Okopową, Rondo Radosława do Słomińskiego. 26- w kierunku Pragi - pomiędzy Kercelakiem - Al.Solidarności/al.Jana Pawła II: przez Towarową, Grójecką, Nowowiejską, Chałubińskiego, Jana Pawła II.

d46hrk6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46hrk6
Więcej tematów