Trwa ładowanie...

Setki Świętych Mikołajów pobiegną w Warszawie

W zeszłym roku bieg przyciągnął ponad 500 osób. Jak będzie w tym roku?

Setki Świętych Mikołajów pobiegną w Warszawie
d3y4lqi
d3y4lqi

W niedzielę 7 grudnia Warszawa będzie pełna Świętych Mikołajów ! Każdy z nich wystartuje w dobroczynnym Biegu Mikołajów, z którego dochód będzie przekazany na pomoc chorym dzieciom. Uczestnicy biegu pokonają trasę o długości 10 kilometrów. Tegoroczne motto akcji to "Biegniemy na zdrowie, po zdrowie dzieci!”

To już druga edycja wydarzenia w stolicy. W zeszłym roku wzięło w nim udział ponad ponad 500 osób, a jego popularność sprawiła, że organizatorzy w tym roku zdecydowali się na organizację tego wydarzenia także w Poznaniu, w tym samym czasie. W kolejnych latach planowane jest zorganizowanie wydarzenia we wszystkich większych miastach Polski.

Uczestnicy tegorocznej edycji wspomogą chore dzieci. Dzięki organizatorom każdy przebiegnięty kilometr to złotówka przekazana na szczytny cel. Biegacze w Warszawie pobiegną dla pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka z Kliniki Nefrologii.

d3y4lqi

Poza biegiem, podczas imprezy odbywać się będą atrakcje dla całych rodzin – muzyka na żywo, animacje dla dzieci i wspólne kolędowanie. Planowany jest także Active Targ, na którym będzie można zakupić zdrową żywność i suplementy diety oraz zasięgnąć porad ekspertów z zakresu sportu, żywienia i zdrowego trybu życia.

Warszawska edycja imprezy odbędzie się w niedzielę 7 grudnia na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Poprowadzą ją Marek Plawgo i Conrado Moreno. Start biegu punktualnie o godzinie 12:00.

Zapisy i szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia: www.biegmikolajowy.pl .

d3y4lqi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y4lqi
Więcej tematów