Trwa ładowanie...

Samochód potrącił 12-letnią dziewczynkę na pasach. Przechodziła na zielonym

Trafiła do szpitala.

Samochód potrącił 12-letnią dziewczynkę na pasach. Przechodziła na zielonym
d484tvr
d484tvr

Do niebezpiecznego wypadku doszło na skrzyżowaniu al. Krakowskiej z Hynka. Jak donoszą lokalne media, grupa nastolatek przechodziła przez pasy na zielonym świetle. Jedną z nich potrącił samochód, dziewczynka trafiła do szpitala.

- Trzy dwunastolatki przechodziły przez pasy na zielonym świetle - informuje o wypadku "Gazeta Stołeczna". - Jedną z nich potrącił samochód. Karetka zawiozła dziewczynkę do szpitala.

Incydent potwierdza stołeczna policja. - Dziewczynka wchodziła na przejście na pieszych. Tam zostala zahaczona przez forda. Z obrażeniami nogi trafiła do szpitala - mówi kom. Monika Brodowska z Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z WawaLove.pl. Dodaje również, że kierowca był trzeźwy.

Czy dziewczynka rzezcywiście przechodziła przez pasy na zielonym świetle? Te i inne okoliczności będą badane przez śledzych. - Będzie prowadzone dochodzenie w tej sprawie - podkreśla kom. Brodowska.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl

*Przeczytajcie również: Trzaskowski znów uderza w Gronkiewicz-Waltz. "Powinna była reagować" *

d484tvr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d484tvr
Więcej tematów