Trwa ładowanie...

Ruszył nabór do Polonii Warszawa

Za odbudowę klubu wzięło się Stowarzyszenie KS Polonia Warszawa, które współpracuje też z młodzieżową sekcją ekipy z Konwiktorskiej

Ruszył nabór do Polonii Warszawa
do8dn6g
do8dn6g

Zawodnicy, którym marzy się gra w legendarnej drużynie mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres: druzyna@dumastolicy.pl. Do wiadomości trzeba dołączyć swój piłkarski życiorys i dane kontaktowe. Nowa drużyna, prawdopodobnie pod wodzą grającego trenera Piotra Dziewickiego, ma zacząć treningi w czwartek.

Na razie nic nie jest przesądzone, w ciągu tygodnia wszystko się wyjaśni. Chodzą mi po głowie różne koncepcje, m.in. rola grającego trenera Polonii, ale jeszcze nie zapadły decyzje. Teraz ważne jest, aby zbudować nowy zespół. Wspólnie z Pawłem Olczakiem chcemy, żeby chętni do gry w Polonii zgłaszali się do naszego klubu - mówi Piotr Dziewicki na antenie RMF FM.

Trwają również wstępne rozmowy w sprawie ewentualnego zasilenia nowej seniorskiej drużyny przez piłkarzy MKS, czyli sekcji młodzieżowej.

Działacze odradzającego się zespołu liczyli na występy w trzeciej lub czwartej lidze, ale 20 czerwca zarząd PZPN unormował przepisy dotyczące zgłaszania nowych klubów do rozgrywek. Według nich Polonia została skierowana do klasy okręgowej (piąta liga, czyli szósty poziom rozgrywek). Mazowiecki ZPN, po niedawnej rozmowie z kibicami Polonii, stara się jednak, aby stołeczna drużyna mogła rozpocząć sezon od czwartej ligi. Decyzja zapadnie prawdopodobnie już 10 lipca, czyli podczas obrad zarządu PZPN.

do8dn6g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do8dn6g
Więcej tematów