Trwa ładowanie...

Ruszają Piłkarskie Przedszkola

Legia Soccer Schools! Dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia

Ruszają Piłkarskie Przedszkola
d3za8bs
d3za8bs

Z myślą o najmłodszych Legia uruchomiłą program "Piłkarskie Przedszkola Legii", czyli zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3. do 7. roku życia. Nowa inicjatywa Legii Warszawa jest częścią ogólnopolskiego projektu "Legia Soccer Schools", którego celem jest edukacja najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Piłkarskie Przedszkola - Legia Soccer Schools to m.in. autorski program treningowy dla najmłodszych, zajęcia przy legendarnej Łazienkowskiej, spotkania w weekendy, sprzęt treningowy dobrej firmy w barwach Legii Warszawa, nauka języka angielskiego w trakcie trwania zajęć, profesjonalne wyposażenie placów treningowych, małe grupy - do 12 dzieci w drużynie, dwójka trenerów do opieki nad każdą z grup. Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera oraz asystentki, bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.

Kadra trenerska to osoby, które na co dzień prowadzą zajęcia piłkarskie w najlepszym miejscu do rozwoju młodych talentów – Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Bazując na swoim doświadczeniu oraz programie zajęć stworzonym specjalnie dla najmłodszych, wspierają chęć do ruchu młodych dziewczynek i chłopców dając im oraz ich rodzicom szansę na przeżycie niezapomnianych chwil.

Czego mogą nauczyć się dzieciaki.

- Nauka postawy fair play oraz wzajemnego szacunku;
- Wzmacnianie potrzeby ruchu z wykorzystaniem gier i zabaw;
- Kształtowanie koordynacji ruchowej oraz poczucia równowagi;
- Danie poczucia dzieciom przynależności do rodziny Legii Warszawa;
- Propagowanie zdrowego trybu życia i wzmacnianie relacji między opiekunami i dziećmi

d3za8bs

Zajęcia są płatne, liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkich szczegółów możemy się dowiedzieć wchodząc na tę stronę .

d3za8bs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3za8bs
Więcej tematów