Trwa ładowanie...

Rusza "Podaj Talent vol.1"!

Kreatywne pisanie, tworzenie vlepek i szablonów, dj-ing oraz warsztaty beatboxowe!

Rusza "Podaj Talent vol.1"!
d205snn
d205snn

Fundacja Vlepvnet oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Kultury Młodzieżowej AKTYWACJA przy wsparciu Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu zapraszają już w najbliższą sobotę na otwarte multidyscyplinarne warsztaty „Podaj Talent vol.1” .

„Podaj Talent” to dwuetapowe wydarzenie promujące wolontariat wśród młodych i starszych uczestników warszawskiego życia kulturalnego. Uzdolnieni w różnych dziedzinach młodzi wolontariusze nieodpłatnie przekażą dalej swój talent podczas otwartych warsztatów. Akcja zaplanowana jest na pierwszą oraz ostatnią sobotę wakacji. Wszystko odbędzie się w artystycznej przestrzeni galerii V9.

Wyzwaniu promowania wolontariatu wśród zabieganych warszawiaków postanowiłyśmy sprostać w jeden z najskuteczniejszych sposobów: pokazując żywy przykład aktywnych wolontariuszy – mówi Joanna Michnicka, jedna z organizatorek akcji.

d205snn

Na czerwcową sobotę przewidziane są warsztaty z kreatywnego pisania, tworzenia vlepek i szablonów, dj-ingu oraz warsztaty beatboxowe. Wszyscy prowadzący są wolontariuszami, którzy w wolnym czasie działają w organizacjach pozarządowych współorganizujących akcję.

Czasem im mamy mniej czasu, tym mamy go więcej. Przez »Podaj Talent« chcemy pokazać, że każdy, przy odrobinie chęci, jest w stanie zebrać ludzi, pomysł i zrobić coś twórczego dla innych – podkreśla kolejna z organizatorek, Joanna Rafał.

Chcemy, żeby uczestnicy akcji mogli zrobić coś nowego, inspirującego, może dowiedzieć się czegoś dobrego o sobie. Dla niektórych będzie to szansa rozwiązania zagadki wolontariatu, czyli działań po hasłem »Nie opłaca się, ale warto« – dodaje trzecia organizatorka, Barbara Sieradz.

Oprócz żywego przykładu inicjatorek wydarzenia oraz osób prowadzących warsztaty, podczas akcji będą dostępne materiały informacyjne na temat wolontariatu. Osoby zainspirowane aktywnością w trzecim sektorze będą mogły zgłębić swoją wiedzę oraz dostać konkretne wskazówki, pomagające w odnalezieniu się w świecie organizacji pozarządowych.

30 VI 2012
Godz. 14.00-17.00
Galeria V9, ul. Hoża 9, Warszawa

d205snn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d205snn
Więcej tematów