Trwa ładowanie...

Rowerem z Ursynowa na Mokotów. Zbudowali 143 metry ścieżki

Po dwóch latach kończą się prace nad budową odcinka drogi rowerowej łączącej Ursynów z Mokotowem. Inwestycja kosztowała 92 tysiące złotych

Rowerem z Ursynowa na Mokotów. Zbudowali 143 metry ścieżki
d3smd97
d3smd97

Po dwóch latach kończą się prace nad budową odcinka drogi rowerowej łączącej Ursynów z Mokotowem. Odcinek drogi biegnie od Parku im. Romana Kozłowskiego przez Dolinę Służewiecką do al. KEN po stronie Mokotowa.* Ścieżka do tej pory kończyła się ślepo tuż przy Potoku Służewieckim.* Burmistrz Ursynowa Piotr Guział obiecał wówczas, że brakujący odcinek ścieżki zbuduje w 2012 roku. Urzędnicy tłumaczyli, że sprawa przeciągnęła się przez to, że Rada Warszawy musi najpierw potwierdzić przesunięcia w budżecie, a następnie ten odcinek ścieżki musi zostać zaprojektowy.

Długość nowego odcinka ścieżki rowerowej wynosi 143 m. Koszt wykonania ścieżki rowerowej wraz z przebudową zniszczonego chodnika i przykanalikiem kanalizacji deszczowej (likwidacja tworzącej się po opadach atmosferycznych kałuży w tym rejonie) wyniósł 92 000 zł.

Powstający odcinek drogi, będącej łącznikiem pomiędzy Ursynowem a Mokotowem, powiększył obecną sieć dróg rowerowych na Ursynowie, która wynosi 32,7 km.

d3smd97
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3smd97
Więcej tematów