Trwa ładowanie...

Remont na św. Wincentego. Utrudnienia w ruchu

Drogowcy ułożą tam nową nawierzchnię.

Remont na św. Wincentego. Utrudnienia w ruchu
d11xgi0
d11xgi0

Tradycyjnie „frezowanie” to praca w weekend. I tak, od piątku, 4 września od godz. 22.00 do poniedziałku, 7 września do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. św. Wincentego na odcinku od bramy Cmentarza Bródnowskiego do Ronda Żaba.

Proponowane objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Matki Teresy z Kalkuty – św. J. Odrowąża; L. Kondratowicza – Bazyliańska – P. Wysockiego – św. J. Odrowąża; Młodzieńcza – Radzymińska – al. „Solidarności” – Szwedzka. Zamknięte będzie skrzyżowanie z ul. Borzymowską. Utrzymany będzie przejazd pod nadzorem przez ul. św. Wincentego w ciągu ulicami P. Skargi i Horodelskiej oraz Kołowej i Obwodowej. Od strony ul. Gilarskiej będzie możliwy również dojazd do ulic T. Korzona, Borzymowskiej i Trockiej.

To drugi etap remontu św. Wincentego. W czerwcu nową nawierzchnię drogowcy ułożyli na odcinku od ul. L. Kondratowicza. Ten remont to nie tylko „frezowanie” jezdni ale także inne prace – poprawione zostały przejścia dla pieszych przy ul. Oszmiańskiej, Gościeradowskiej i Cmentarnej, powstały azyle dla pieszych na przejściach i nowe zatoki autobusowe. Został jeszcze remont chodników i wyznaczenie miejsc do parkowania. Te roboty będą prowadzone we wrześniu i w październiku.

Zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji. Nie będzie kursowała linia 212. Autobusy linii 169 i 227 pojadą ul. Szwedzką, al. Solidarności, Radzymińską, Z. Jórskiego, Samarytanka i Gilarską, linii 409 i 500 ul. Odrowąża i Matki Teresy z Kalkuty, a linii N12 i N62 ul. Szwedzką, al. Solidarności, Radzymińską i Gorzykowską.

Autobusy linii 156 będą kursowały ul. Matki Teresy z Kalkuty, św. J. Odrowąża, przez rondo Żaba, ul. 11 Listopada, Szwedzką, al. Solidarności, Gorzykowską, Myszkowską, M. Ossowskiego, Handlową, Pratulińska i Trocką, natomiast linii N02 ul. Trocką, Radzymińską, Z. Jórskiego, Samarytanka i Gilarską.

d11xgi0

Także w weekend, 5 i 6 września zamknięta będzie ul. Strażacka na wysokości budowanego supermarketu – nie będzie bezpośredniego przejazdu pomiędzy al. gen. A. Chruściela „Montera” a ul. Zawiszaków. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Zawiszaków – I. Paderewskiego; I. Paderewskiego – Kordiana; Marsa – Żołnierska. Zmiany w ruchu będą obowiązywały do 7 września do godz. 4.00. Swoje trasy zmienią autobusy linii 143, 225 i N24.

d11xgi0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11xgi0
Więcej tematów