Trwa ładowanie...

Radni PiS zapewniają: "Metro na Białołęce jest możliwe!"

Radni PiS zaplanowali na 21 marca Sesję Rady Dzielnicy Białołęka, podczas której mają poruszyć temat metra. Organizator spotkania Warszawski PiS - Białołęka zapewnia, że metro jest możliwe pod względem technicznym. - Temat odgrzewany regularnie - zaznacza WawaLove rzecznik ratusza Konrad Klimczak.

Radni PiS zapewniają: "Metro na Białołęce jest możliwe!"Źródło: WP.PL, fot: Andrzej Hulimka
d25luw7
d25luw7

Warszawski PiS - Białołęka wyjaśnia na Facebooku, że temat metra pojawia się od kilku lat. Radni przedstawiają plany budowy i pomysły. - Potem kampania wyborcza się kończy, tak samo jak opowiadanie bajek o metrze - czytamy w sieci.

Tym razem radni PiS zapewniają, że tak nie musi być. - Jest możliwe pod względem technicznym, co potwierdzają zaawansowane plany rozbudowy Metra w kierunku Białołęki - piszą organizatorzy. Dodają, że klub PiS złożył projekt uchwały inicjującej zmiany w Wieloletniej Prognozie.

Miasto rozwiewa plany. Tłumaczy, że kwestia metra na Białołęce była już rozważana w czasie, gdy powstawała dokumentacja II linii metra, czyli około 8 lat temu. - W obecnej chwili nie powstanie metro, ponieważ dokumenty planistyczne, zakładające prognozy ruchu i liczbę mieszkańców, utwierdzają, że w tym kierunku nie zostanie przedłużone metro - mówi WawaLove rzecznik ratusza Konrad Klimczak. Zapewnia, że w tej dzielnicy będzie rozwijana komunikacja tramwajowa i połączenia autobusowe.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytaj też: Prawie 30% dzieci na Żoliborzu nie ma miejsca w szkole podstawowej. "Przeniosą uczniów do liceum" *

d25luw7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25luw7
Więcej tematów