Trwa ładowanie...

Przy placu Trzech Krzyży padła szóstka w Lotto!

Kupił los za 3 zł, wygrał prawie 13 mln

Przy placu Trzech Krzyży padła szóstka w Lotto!
d3vapoj
d3vapoj

Wczoraj w Warszawie padła szóstka w Lotto! Nie wiemy, czy osoba, która wygrała wczoraj w Superkumulacji aż 12 706 177,30 zł, miała jakieś plany urlopowe, ale jeśli nie, to teraz może bez obaw wyruszyć w niezwykłą podróż życia i odwiedzić np. wszystkie najbardziej popularne plaże świata - mówi Jarosław Tomaszewski z biura PR Totalizatora Sportowego. Wczorajszy szczęśliwiec jest już 970. Lottomilionerem.

Zobacz także: 7,3 mln zł wygranej w Lotto - druga w tym roku „szóstka” w Warszawie! Oto liczby, które przyniosły mu wielką wygraną:*8, 19, 20, 26, 28, 36. Szóstka padła w punkcie znajdującym się* przy placu Trzech Krzyży . Szczęśliwiec kupił zakład Lotto na chybił trafił za 3 zł. Tym razem tylko tyle wystarczyło, żeby z dnia na dzień stać się multimilionerem.

Wczorajsza „szóstka” jest czwartą z kolei wygraną o wartości co najmniej miliona zł, która padła w tym roku w Warszawie. Łącznie od 1996 roku odnotowano ich w naszym mieście aż 93. Rekord wysokości wygranej w Lotto należy do osoby, która 9 lutego 2012 roku trafiła w Gdyni szóstkę o wartości aż 33 787 496,10 zł.

Co byście zrobili z taką wygraną? Podróż marzeń? Inwestycja w nieruchomości? Cele charytatywne?

Zobacz także: Warszawiacy są zadowoleni z życia i usług!

d3vapoj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vapoj
Więcej tematów