Trwa ładowanie...

Przy Grzybowskiej stanie wielki biurowiec!

13-pięter, prawie 11 tys. m kw

Przy Grzybowskiej stanie wielki biurowiec!
d2ykl3o
d2ykl3o

Budynek stanie przy Grzybowskiej 43, na działce, która znajduje się w sąsiedztwie Mennicy Polskiej. 13-piętrowy budynek będzie miał cztery kondygnacje podziemne, na których znajdziemy 105 miejsc parkingowych. Powierzchnia najmu wyniesie 11 tys. mkw. Od strony ul. Grzybowskiej znajdzie się część handlowo-usługowa. Każdy z lokali handlowych na parterze posiadać będzie oddzielne wejście. Projekt architektoniczny przygotowała firma Cushman & Wakefield, która odpowiadała również za procesem pozyskania pozwolenia na budowę.

„Naszą intencją było połączenie kreatywności naszych projektantów z ogromnym doświadczeniem, które mamy jako zarządcy nieruchomości i negocjatorzy wynajmu powierzchni. Dzięki temu powstał budynek, który, mamy nadzieję, będzie efektownie wyglądał i efektywnie funkcjonował dla najemców” - mówi Tomasz Daniecki, dyrektor działu zarządzania projektami w firmie Cushman & Wakefield.

Budowa ruszy już pod koniec kwietnia, a przewidywana data oddania budynku do użytku to przełom drugiego i trzeciego kwartału 2015 r.

*Przeczytajcie też: Na Grochowie będzie stacja Veturilo! *

d2ykl3o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ykl3o
Więcej tematów