Trwa ładowanie...

Pijany Niemiec znieważał Polaków. Atakował przechodniów w centrum miasta

Mężczyzna popchnął starsze kobiety, dopuścił się też tzw. innej czynności seksualnej.

Pijany Niemiec znieważał Polaków. Atakował przechodniów w centrum miasta
d2vcxwm
d2vcxwm

Nietypowe zachowanie młodego obywatela Niemiec na stołecznych ulicach. Mężczyzna podejrzewany jest m.in. o napaść na tle seksualnym i publiczne znieważenie narodu polskiego. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje stołeczna policja, do zdarzenia doszło kilka dni temu na Krakowskim Przedmieściu. Wieczorem idący tamtędy mężczyzna najpierw popchnął dwie starsze kobiety, które upadły na chodnik, a następnie zaatakował inną kobietę przypierając ją do muru i dopuszczając się przy tym przestępstwa na tle seksualnym.

Ponad to 32-letni obywatel Niemiec łamaną polszczyzną wykrzykiwał słowa wulgarne znieważając w ten sposób naród polski. Funkcjonariusze ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego natychmiast zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

- W prowadzonym w tej sprawie śledztwie 32-latek usłyszał już zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej, doprowadzenia do poddania się innej czynności seksualnej oraz publicznego znieważenia narodu polskiego - tłumaczy Robert Szumiata ze stołecznej policji.

d2vcxwm

Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Policjanci apelują też o kontakt do wszystkich osób, które brały udział w zdarzeniu. - Wszystkie osoby, których nietykalność cielesna została naruszona przez wspomnianego mężczyznę w opisanym miejscu, czasie i okolicznościach proszone są o zgłoszenie się w siedzibie jednostki policji przy ulicy Wilczej 21 - informuje Szumiata.

Źródło: policja/Wawalove.pl

d2vcxwm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vcxwm
Więcej tematów