Trwa ładowanie...

"Pan we mnie kamieniami, a ja w Pana..." Niezwykła reakcja Cezarego Żaka na hejt

"Teraz serial przestanie być emitowany w publicznej telewizji"

"Pan we mnie kamieniami, a ja w Pana..." Niezwykła reakcja Cezarego Żaka na hejt
d45c2ua
d45c2ua

Byłem na Marszu Wolności, bo przyzwoitość nakazuje. Imponujące, że tyle ludzi uśmiechniętych i życzliwych sobie - napisał związany z warszawskimi Teatrami i występujący w popularnym serialu "Ranczo" aktor Cezary Żak i opublikował zdjęcie z sobotniego Marszu Wolności.

Pod fotografią zamieszczono wiele negatywnych komentarzy. "Myślałem, że pan ma trochę godności i honoru. Przez całe życie pana szanowałem oraz uwielbiałem do tego momentu", "zawiodłem się na panu", "Masakra Panie Zal", "Panie Żak porażka. Myślałem że jest pan rozsądnym człowiekiem".

Jeden z najwulgarniejszych komentarzy zamieścił internauta Michał. "I następny dobry aktor się skurł - napisał. Na ten post odpowiedział aktor. *"Pan we mnie kamieniami, a ja w Pana chlebem. Pozdrawiam" - napisał Cezary Żak.

Screen z jego komentarzy natychmiast rozniósł się po sieci.

d45c2ua

W sobotnim "Marszu Wolności" zorganizowanym przez opozycję uczestniczyło według różnych źródeł od 12 do nawet 100 tys. osób. Maszerowali również popularni aktorzy. "Plebania", w której gra Cezary Żak, nadawana jest przez TVP. "Teraz serial przestanie być emitowany w publicznej telewizji" - napisał ktoś w komentarzu pod zdjęciem aktora.
Myślicie, że ma rację?

d45c2ua
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45c2ua
Więcej tematów