Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: Galeria i kawiarnia Zadra

Tu wypijemy kawę w otoczeniu niezwykłych przedmiotów!

Nowe miejsca: Galeria i kawiarnia Zadra
d1owlku
d1owlku

Galeria Zadra to miejsce z bogatą tradycją. Przez wiele lat mieściła się na Andersa. Miała klasyczny, ciężki i tradycyjny wystrój wnętrza. Teraz właściciele galerii nie dość, że przenieśli je na Stare Miasto, to jeszcze postanowili mu nadać nowy, oryginalny styl. I zaczęli serwować dobrą kawę i przekąski.

Efekt wizualny jest gwarantowany! Idąc wieczorem ulicą Freta odruchowo zatrzymujemy się na widok niesamowitych, wielkich pluszowych foteli. Od razu postanawiamy wejść do środka. Godzina była już późna, więc lokal był opustoszały. Dzięki temu mogliśmy swobodnie rozsiąść się w wielkich, pięknych fotelach (zobaczcie zdjęcia!). Jak dowiedzieliśmy się, nie są one na sprzedaż, są częścią wystroju kawiarni i będzie ich więcej! Na sprzedaż są za to piękne obrazy wiszące na ścianach. Znajdziemy tu mi.in. obrazy inspirowane twórczością znanych malarzy, takich jak Łempicka, Klimt czy van Gogh.

Nowa Zadra działa od dwóch miesięcy. Kilka dni temu odbyło się oficjalne otwarcie, podczas którego był koncert i występ mimów. Właściciele obiecują, że wydarzeń będzie tu więcej. Z pewnością warto tu zajrzeć!

Galeria Zadra
ul.Freta 44/46

00-227 Warszawa

* galeriazadra.pl*

d1owlku
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1owlku
Więcej tematów