Trwa ładowanie...

Nowe miejsca: Art Pistols Galeria

Partnerem Galerii jest 55 Bellechasse Galerie znajdująca się w Paryżu

Nowe miejsca: Art Pistols Galeria
d2ozy3o
d2ozy3o

Art Pistols Galeria została utworzona w 2013 roku w Warszawie przez ludzi, których pasją jest sztuka. Partnerem Galerii jest 55 Bellechasse Galerie znajdująca się w Paryżu www.55bellechasse.com . Galeria zamierza być marką, której głównymi wartościami są: Wyłączność (do nabycia dzieła sztuki, które są wyjątkowe i niepowtarzalne), Ambicja (wsparcie dla artystów i kupujących) i Duma (jesteśmy dumni z naszej Galerii i pragniemy aby odwiedzający ją również byli z nas dumni).

Art Pistols Galeria zaprasza na oficjalne otwarcie Galerii i do enigmatycznego Świata wystawy "16 shades of reality 2009 - 2013" młodej artystki Justyny Kisielewicz. *Wystawę będzie można obejrzeć już od 8 czerwca od godziny 16:00.*

Zgodnie ze słowami Marshalla McLuhana dotyczącymi artysty wolała być radarem nowej świadomości iodkryć. Chciała, podążając za jego słowami być kimś, kto zakorzeniony mocno w swojej epoce zawrze w swojej sztuce najbardziej nawet wulgarne i powszechne aspiracje ludzi. Jako człowiek swoich czasów i jednocześnie osoba stojąca nieco poza nimi, widząca więcej, bo też oddarzona większą wrażliwością, widzi prawdziwą ich naturę. Stąd też, kiedy media stępiają wrażliwość ludzką, wprowadzając ją w stan braku odczuwania, artysta taki jak ona wyostrza ją na powrót i przywraca do stanu świadomego postrzegania. Słowem, to co stara się osiągnąć to wejście pod warstwę plastiku i zastaną rzeczywistość, aby zwrócić ludzką uwagę na to co się właściwie dzieje na ich oczach.

*Data: 8 czerwca 2013 r. Miejsce: ul. Sarmacka 10 D (Miasteczko Wilanów) - MAPA *

d2ozy3o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ozy3o
Więcej tematów