Trwa ładowanie...

Niebawem otwarcie ZOO Marketu - najsłynniejszego warszawskiego retro targu!

Jako źródło inspiracji podają słynny, niemiecki targ staroci.

Niebawem otwarcie ZOO Marketu - najsłynniejszego warszawskiego retro targu!
d1r5moh
d1r5moh

Na wzór berlińskiego Mauerparku na warszawskiej Pradze rusza ZOO Market . - Znajdziecie tu płyty winylowe, starocie, owoce, świeże i wędzone ryby, biżuterię, meble, rękodzieło, rzemieślników, kwiaty, bogatą ofertę ubrań vintage - zachęcają organizatorzy. Otwarcie 24 czerwca.

Czym jest ZOO Market? - Pchli targ to mało precyzyjne określenie. Vintage bazar, flea market - słowem Mauerpark – opisują swoje przedsięwzięcie twórcy i jako źródło inspiracji podają słynny, niemiecki targ staroci, który jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i turystycznym.

ZOO Market będzie zlokalizowany na działce w al. Solidarności 55, niedaleko warszawskiego ZOO, obok praskiej katedry, tuż przy stacji metra Dworzec Wileński. Miejsce nie jest przypadkowe: - Bliska jest nam Praga , dlatego robimy to tutaj – przekonują warszawscy aktywiści. Twórcy ZOO Marketu chcą, by zarówno mieszkańcy jak i turyści poczuli wyjątkowy klimat Warszawy. Będzie działał w każdą sobotę i niedzielę od 24 czerwca.

Praski targ jest owocem pracy: Oliwii Hajny - właścicielki marki "New Lady in Town" specjalizującej się w modzie vintage, doświadczonej marketerki Agaty Kiszluk-Krzemień i Jakuba Kozaka, współtwórcy Klubokawiarnii i Domu Zabawy i Kultury - DZiK w Warszawie.

d1r5moh
d1r5moh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r5moh
Więcej tematów