Trwa ładowanie...

Natalia Siwiec dzieli się swoimi przemyśleniami!

Warto jej słuchać?

Natalia Siwiec dzieli się swoimi przemyśleniami!
d3vzqrv
d3vzqrv

Początek kariery Natalii Siwiec był, delikatnie rzecz ujmując, nietypowy. Telewizyjne kamery wyłowiły ją z tłumu kibiców bawiących się na Stadionie Narodowym podczas jednego z meczy EURO 2012. Rozentuzjazmowani dziennikarze natychmiast nadali jej tytuł Miss turnieju. Potem wszystko potoczyło się zgodnie z działaniem „efektu kuli śniegowej”. Na kolejnych meczach za Siwiec biegali fotoreporterzy, a jej zdjęcia zaczęły regularnie trafiać do tabloidów i na łamy plotkarskich portali.

Ostatnio świeżo upieczona celebrytka zaczęła się wypowiadać publicznie. Dowiedzieliśmy się już jakie sobie zrobiła operacje plastyczne i jak straciła dziewictwo. W wywiadzie dla pudelek.tv , którego fragment możecie zobaczyć poniżej, zastanawia się z kolei, czy porównywanie jej do Dody jest uzasadnione. Nie wiadomo niestety, czy tak, jak Doda ma zdolności wokalne, czy jednak skupi się w przyszłości wyłącznie na publicznym odsłanianiu różnych części swojego ciała.

„Kariera” Natalii Siwiec doskonale obnaża mechanizm działania masowych mediów. Pokazuje, że czasami wystarczy jedno korzystne zdjęcie zrobione w odpowiednich okolicznościach, żeby trafić do show businessu.

d3vzqrv

Co sądzicie o Siwiec? Ma szansę zrobić prawdziwą karierę, czy jej zaawansowany ekshibicjonizm szybko się znudzi?

d3vzqrv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vzqrv
Więcej tematów