Trwa ładowanie...

Napadali na warszawskich bukmacherów! (zdjęcia)

Przykładali nóż do szyi i zabierali pieniądze. Rozpoznajecie ich?

Napadali na warszawskich bukmacherów! (zdjęcia)
d1naf1y
d1naf1y

W Warszawie doszło do serii napadów na zakłady bukmacherskie. Policja poszukuje sprawców tych rozbojów.

Do pierwszego doszło 14 lipca w punkcie przy Alei Solidarności 68. Do kolejnego zdarzenia doszło 16 lipca 2012 roku w punkcie bukmacherskim przy Pasażu Ursynowskim 3. Tego samego dnia przy ulicy Grójeckiej 65 nieznany sprawca napadł na pracownicę kolektury.

Prokuratura zgodziła się na publikację podejrzanych osóbz. Wszystkich, którzy je rozpoznają Wydział Kryminalny Komendy Stołecznej Policji prosi o kontakt. Zapewniona będzie pełna anonimowość.

Do pierwszego zdarzenia doszło 14 lipca roku w punkcie przy Alei Solidarności 68. Sprawca, pod pozorem obstawienia zakładów wszedł do punktu około godziny 17.45, wykorzystując, że w środku był tylko pracownik wyjął ze swojego plecaka nóż kuchenny i grożąc jego użyciem zażądał wydania z kasy pieniędzy. Pracownica odsunęła szufladę, z której sprawca zabrał pieniądze w kwocie około 2500 złotych. Następnie nóż schował do plecaka i szybko wyszedł z punktu. Sprawcą był mężczyzna w wieku 30-35 lat, wzrost około 175 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie, niepodgolone, koloru ciemnego, ze sterczącą grzywką, twarz podłużna, ubrany był w granatową koszulkę z krótkim rękawem z logo Euro 2012 i krótkie spodnie.

d1naf1y

Do kolejnego zdarzenia doszło 16 lipca roku w punkcie bukmacherskim przy Pasażu Ursynowskim 3. Sprawca również wypełniał kupony w środku lokalu. Gdy pracownica wyszła ze swojego kantorku aby zmienić oferty, sprawca podszedł do niej i grożąc nożem zażądał wydania pieniędzy. Kobieta uchyliła szufladę, z której napastnik ukradł 900 złotych. Po tym wybiegł na zewnątrz. Sprawcą był mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost 170-180 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie, proste, ciemne, bez zarostu. Ubrany w był koszulkę z krótkim rękawem z białymi napisami na klatce piersiowej, ciemne spodnie, miał ze sobą białą reklamówkę z logo sklepu Carrefour.

Tego samego dnia przy ulicy Grójeckiej 65 nieznany sprawca napadł na pracownicę kolektury. Tuż przed zamknięciem wszedł do środka i gdy nikogo już nie było w środku podszedł do ekspedientki i złapał ją za szyję, a do pleców przystawił nóż. Kazał wydać pieniądze. Kobieta zaczęła się z nim szarpać i sprawca sam wyciągnął z kasetki pieniądze w kwocie około 3000 złotych. Sprawcą był mężczyzna w wieku 25-27 lat, wzrost około 170-180 cm, dobrze zbudowany, umięśnione ręce, włosy koloru ciemnego o długości około 2 cm, twarz pełna, okrągła, ubrany był w koszulkę koloru niebieskiego z białymi napisami, spodnie niebieskie jeansowe, miał ze sobą walizkę podróżną na kółkach.

Osoby, które rozpoznają przedstawionych na zdjęciach mężczyzn proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji, tel. 22 603-63-13 lub bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowania pod numerem telefonu 22 603-83-57. Fotografie pochodzą ze stromy Policja.waw.pl

d1naf1y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1naf1y
Więcej tematów