Trwa ładowanie...
euro 2012
28-06-2012 11:59

Na trybunach pojawi się dzisiaj wielka sektorówka!

Polscy kibice wyrażą w ten sposób wdzięczność!

Na trybunach pojawi się dzisiaj wielka sektorówka!Źródło: Fot. bernenka/wiki
d3cc8nd
d3cc8nd

EURO 2012 to przełomowe wydarzenie dla Polski. Po raz pierwszy w historii zorganizowano w naszym kraju wielką imprezę masową, która znalazła się w centrum zainteresowania mediów z całego świata. Wykorzystaliśmy tę szansę. Turniej odbywa się bez przeszkód, zagraniczni goście wypowiadają się ciepło o naszym kraju, a my mamy możliwość uczestnictwa w wielkim sportowym święcie.

Polscy kibice, którzy doskonale zdają sobie sprawę z rangi wydarzenia, postanowili wyrazić swoją wdzięczność wobec organizatorów, zagranicznych gości oraz piłkarzy, którzy przez cały czas trwania turnieju dostarczali im emocji.

Podczas dzisiejszego półfinałowego meczu, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym pomiędzy drużynami Niemiec i Włoch zostanie rozwinięta ogromna polska flaga (30x52m), która ma być symbolicznym wyrazem tej wdzięczności. Zgodę na rozwinięcie transparentu musiała wydać UEFA, ponieważ normalnie na Stadion można wnosić tylko niewielkie flagi.

Sektorówka jest wieziona do Warszawy z Gliwic, gdzie mieści się firma Opinion Strefa Druku, która ją przygotowała. Flaga zostanie rozwinięta po końcowym gwizdku sędziego tak, żeby nie zakłócać przebiegu spotkania.

d3cc8nd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cc8nd
Więcej tematów