Trwa ładowanie...

Multimedialny Park Fontann wraca w majówkę z nowym programem. Daty i godziny pokazów

Multimedialny Park Fontann wraca z nowym programem. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć spektakl „Wars i Sawa”. Inauguracja sezonu 2019 nastąpi już w majówkę. Sprawdzamy godziny i daty spektakli.

Multimedialny Park Fontann wraca w majówkę z nowym programem. Daty i godziny pokazówŹródło: East News, fot: BARTOSZ KRUPA
d4dbcws
d4dbcws

Multimedialny Park Fontann 2019 – nowa historia

Multimedialny Park Fontann stał się jedną z turystycznych wizytówek Warszawy. W ubiegłym roku odwiedziło go ponad milion osób. Niezapomniane widowisko łączące pokaz laserowy, wodny oraz specjalnie skomponowaną muzykę zachwyca mieszkańców Warszawy i turystów od 2011 roku.

W tym roku Multimedialny Park Fontann wraca z zupełnie nową aranżacją. Widzowie przez cały sezon będą mogli podziwiać spektakl „Wars i Sawa”. Podczas pokazu nie zabraknie wrażeń dostarczonych przez dźwięki muzyki, pokaz wodny i laserowy, a także wzruszeń miłosnych. Tegoroczny film emitowany na ścianie wody może poruszyć nawet najbardziej oporne serca.

Multimedialny Park Fontann 2019 – pokazy w majówkę

Inauguracja tegorocznego sezonu w Multimedialnym Parku Fontann nastąpi w majówkę. Z tej okazji widzowie będą mogli podziwiać najnowszy spektakl przez 4 dni z rzędu. Projekcje odbędą się 1, 2, 3 i 4 maja o godzinie 21:30.

Multimedialny Park Fontann 2019 – godziny pokazów

Multimedialny Park Fontann jest czynny od maja do września. Pokazy odbywają się zawsze w piątki i soboty. Spektakl może zostać odwołany z powodu złej pogody (burza, silny wiatr).

Godziny pokazów w parku fontann:

  • w maju, czerwcu i lipcu spektakle rozpoczynają się o 21:30
  • w sierpniu spektakle rozpoczynają się o 21:00
  • we wrześniu historię „Wars i Sawa” zobaczymy o godzinie 20:30

Wstęp do Multimedialnego Parku Fontann jest darmowy.

d4dbcws
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dbcws
Więcej tematów