Trwa ładowanie...

Miedzynarodowy turniej siatkówki Wola-Cup!

Z udziałem 32 drużyn chłopców z czterech krajów!

Miedzynarodowy turniej siatkówki Wola-Cup!
dhinqlk
dhinqlk

W dniach 9-11 listopada klub MOS WOLA organizuje 26.Międzynarodowy Turniej Siatkówki Młodzieżowej "WOLA-CUP" z udziałem 32 drużyn chłopców z czterech krajów: Austrii, Niemiec, Słowacji i Polski. Turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych: dla młodzików (rocznik 1998) i minisiatkówki (rocznik 2000).

Na 26. Międzynarodowy Turniej "WOLA-CUP" przyjadą ekipy zagraniczne: z Austrii hotVolleys Wiedeń, z Niemiec Berliner TSC i VC Dresden, ze Słowacji Slavia Svidnik oraz czołowe drużyny z całej Polski.**

  1. Turniej "WOLA-CUP" odbędzie się w dwóch wolskich halach sportowych, jednocześnie na sześciu boiskach. Młodziki grać będą w hali OSiR Wola "Reduta" przy ul. Redutowej 37.

Drużyny minisiatkówki swoje mecze rozgrywać będą w hali Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy 25/33.

dhinqlk

Międzynarodowe Turnieje „WOLA-CUP” odbywają się od 1980 roku (z przerwami) i dotychczas startowały na Woli drużyny z 60 klubów zagranicznych z 16 krajów oraz setki drużyn z całej Polski. W turniejach "Wola-CUP" stawiało pierwsze kroki wiele świetnych siatkarek i siatkarzy, którzy po zakończeniu wieku młodzieżowego zostało wybitnymi reprezentantami kraju w pierwszej drużynie narodowej.

W "WOLA-CUP" startowali jako młodzi chłopcy m.in. późniejsi reprezentanci Polski: Grzegorz Wagner, Paweł Zagumny, Paweł Papke, Arkadiusz Gołaś, Zbigniew Bartman, Grzegorz Łomacz, Fabian Drzyzga.

Szczegółowy program turnieju, wyniki oraz fotorelacje można obejrzeć na TEJ stronie.

dhinqlk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhinqlk
Więcej tematów